:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sakat k?pek yavrusu
Emy
"Sat?l?k K?pek Yavrular?" ilan?n?n hemen alt?nda
k???k bir ?ocu?un ba?? g?z?kt? ve
?ocuk d?kkan sahibine sordu :
-"K?pek yavrular?n? ka?a sat?yorsunuz?"
D?kkan sahibi :
-"30 dolarla 50 dolar aras?nda de?i?iyor fiyatlar?" dedi
-"Benim 2 dolar 37 sentim var" dedi ?ocuk
-"Bir bakabilir miyim yavrulara"
D?kkan sahibi g?l?msedikten sonra bir ?sl?k ?ald? ve
k?pek kul?besinden be? tane yumak halinde yavru ??kt?.
Yavrulardan biri arkadan geliyordu. K???k ?ocuk
y?r?mekte zorluk ?eken
sakat yavruyu i?aret edip sordu:
-"Bunun nesi var?"
D?kkan sahibi onun kal?a ??k??? oldu?unu ve
hep sakat kalaca??n? a??klad?.
K???k ?ocuk heyecanlanm??t?.
-"Ben bu yavruyu sat?n almak istiyorum.”
D?kkan sahibi:
-"Hay?r o yavruyu sat?n alman gerekmiyor.
E?er ger?ekten istiyorsan o yavruyu sana bedava veririm"
K???k ?ocuk birden sinirlendi.
D?kkan sahibinin g?zlerinin i?ine dik dik bakarak:
-"Onu bana vermenizi istemiyorum.
O da di?er yavrular kadar de?erli ve
ben fiyat?n? tam olarak ?deyece?im.
Asl?nda ?imdi size 2 dolar 37 cent verece?im ve
geri kalan?n? ayda 50 cent ?deyerek tamamlayaca??m."
D?kkan sahibi ?ocu?u ikna etmeye ?al??t?:
-"Bu k?pe?i ger?ekten sat?n almak istedi?ini sanm?yorum.
Bu yavru hi?bir zaman di?er yavrular gibi ko?up,
z?playamayacak ve seninle oynayamayacak."
Bunun ?zerine k???k ?ocuk e?ildi,
pantolonunu s?vad? ve
b?y?k bir metal par?as?yla destekledi?i
sakat baca??n? d?kkan sahibine g?sterip,
tatl? bir sesle:
-“Ben de ?ok iyi ko?am?yorum
ve bu yavrunun
kendisini ?ok iyi anlayacak
bir sahibe gereksinimi var" dedi.
Ara
isyanbitmez
İlk Aklima Şu Geldİ. DİĞer KİŞİlerİ Anlamak İÇİn GerÇekten Onlarla Ayni Özellİklerde Olmamiz Gerekİr Mİ? SENİ YORMAK İÇİN YAZMADIM...........
YARGIÇ
Son Hareket GÜzeldİ Devaminin Olmasini Beklerdİm Sankİ Daha Çok KonuŞulmasi Gerekİyor Gİbİ EmeĞİne SaĞlik
Ara
isyanbitmez
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Son Hareket G?zeld? Devaminin Olmasini Beklerd?m Sank? Daha ?ok Konu?ulmasi Gerek?yor G?b? Eme??ne Sa?lik
AYNEN BANA DA ?YLE GED?.
YARGIÇ
isyanbitmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı:?lk Aklima ?u Geld?. D??er K???ler? Anlamak ???n Ger?ekten Onlarla Ayni ?zell?klerde Olmamiz Gerek?r M??...........

BUNA CEVAP VERMEK ?ST?YORUM ?ZN?N OLURSA ?SYANB?TMEZ BEN BUNA KATILMIYORUM AMA BAZI ANLARDA YAN? ?ST?SNA ZAMANLAR FARKLI D?NEMLER VAR ANLAYAB?LMEK ???N YA?AMAK ?ART EN BAS?T? BEN ASKERL??? ?OK D?NLEM??T?M AMA ASKERE G?TT???MDE ANLADIM K? YA?AMADAN ANLAMAK ZOR AMA FARKLI ZAMANLARDA DA AYNI OLMAK GEREKMEZ D?YE D???ND???MDE ?OK OLUYOR...
Ara
Emy
isyanbitmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı:?lk Aklima ?u Geld?. D??er K???ler? Anlamak ???n Ger?ekten Onlarla Ayni ?zell?klerde Olmamiz Gerek?r M?? SEN? YORMAK ???N YAZMADIM...........

Sana kulland???m her i?neleme d?n?p dola??p beni buluyo nedenseSmile Neyse cevap vermek ho?uma gider. Bence ger?ekten anlamak i?in ya?amak gerek.(Pek yorucu olmad?)
Ara
Emy
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Son Hareket G?zeld? Devaminin Olmasini Beklerd?m Sank? Daha ?ok Konu?ulmasi Gerek?yor G?b? Eme??ne Sa?lik

Ke?ke hikaye bana ait olsayd? da sonuna ekleme yapma hakk?m olsayd?; kesin b?yle bitirmezdim. Yani bu konuda ben de sizinle ayn? fikirdeyim
Ara
YARGIÇ
Emy Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sana kulland???m her i?neleme d?n?p dola??p beni buluyo nedenseSmile Neyse cevap vermek ho?uma gider. Bence ger?ekten anlamak i?in ya?amak gerek.(Pek yorucu olmad?)

EMY ANLAMAK ???N DE??LDE H?SSETMEK ???N YA?AMAK GEREK?YOR D?YE D???N?YORUM
Ara
Emy
Biraz daha açıklayıcı olur musun; cevap vermem için ne dediğini tam olarak anlamam gerek sanırım:o
Ara
YARGIÇ
Emy Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Biraz daha a??klay?c? olur musun; cevap vermem i?in ne dedi?ini tam olarak anlamam gerek san?r?m:o

SADECE ?UNU DEMEK ?STED?M ANLAMAK ?STED???N ?EYLER? ANLARSIN BUNUN ???N ?ZEL B?R ?EYE ?HT?YA? YOK AMA KAR?INDAK? ?NSANIN YADA VARLI?IN ???NDE BULUNDU?U DURUMU H?SSETMEK ???N YA?AMAN GEREK E?ER ?YLE OLMASAYDI K?MSE B?RB?R?N? ANLAYAMAZDI YAN? DERSLERE BAKIN ??RETMENLER?N AKTARDIKLARINI ANLAMAK ???N NE YA?AMAK GEREKL? F?ZK K?MYA B?YOLOJ? TAR?H DAHA ?OK ?EY VAR SAYILACAK....
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-06-2024, 06:14 AM