:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gülgüzelin daha ölmeden girdi zaten Sevda Cehennemine!!!
EndLess
[b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b]Sevda cehennemi [/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b]
[b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b]Hiç bir aşk layık olmadı şiirler yazmaya,[/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b]
[b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b]Hiç bir aşk bizimki kadar lekesiz beyaz olmadı,[/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b]
[b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b]Ve hiç bir erkek senin kadar olamadı kalbimde[/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b]
[b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b]Ve hiç bir erkeği istemedi tenim hasretle[/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b]
[b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b]Anlamamışım….[/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b]
[b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b] Seninle olmak mertlik istermiş[/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b]
[b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b]yüreklilik birde…[/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b]
[b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b]Cesaret istermiş[/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b]
[b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b]Yokki bende[/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b]
[b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b]Bir serçe kadar ürkeğim ben[/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b]
[b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b]görmesende bilmesende[/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b]
[b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b]Üzülme dayanamam[/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b]
[b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b]Üzülme kıyamam[/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b]
[b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b]Sevilmedin sanma kendini [/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b]
[b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b]Verirmiydim yoksa hem yüreğimi hem bedenimi[/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b]
[b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b]Gidişimi alçaklık sayma yalvarırım[/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b]
[b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b]Gözleri yeşilin sarayı yarim boğuldum derinliğinde[/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b]
[b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b]Yoruldum özlemekten seni[/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b]
[b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b]Dayanamadım hasretine eridim[/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b]
[b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b]Ben sana kavuşamadım koynunda uyuyamadım[/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b]
[b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b]Anlatamıyorumki işte….[/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b]
[b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b]Evlenemedik işte evimiz olsun istedim herkez gibi bizimde[/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b]
[b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b]Tek duam var bu aşk efsanesinde[/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b]
[b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b]Bu aşkın katili benim ben yanmalıyım kor ateşlerde[/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b]
[b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b]Gülgüzelin daha ölmeden girdi zaten[/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b]
[b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b]Sevda Cehennemine!!![/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b]
Ara
deryalım
teşekkürler serseri...
Ara
EndLess
sagol deryalım begendıgıne sevındım
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  sevda'mm PaPaTYa_PReNSeS 4 390 04-15-2022, Saat: 03:40 AM
Son Yorum: wildfang
  Ölümüne Sevda! PaPaTYa_PReNSeS 5 386 04-14-2022, Saat: 11:09 PM
  |||Bitti O Sevda||| ciciKIS 5 309 04-14-2022, Saat: 05:13 PM
  Sevda Uğruna roket55 5 628 04-13-2022, Saat: 10:23 PM
  Artık gitme demiycem zaten iyce hazırsın bu sefer ZeNiTH 1 662 04-13-2022, Saat: 07:56 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-16-2024, 01:02 AM