:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
G?L baH?esi
CeYceYY
G?l Bah?esi..
Delikanli yillar sonra dogdugu kasabaya d?ner.Sabah uyandiginda aklina yillar ?nce evlenmek istedigi,kasabanin g?zel kizi gelir.Kizin g?zelligi cevre kasaba ve sehirlerde bile dillerdedir ve kimler istediyse kiz bir t?rl? olumlu yanit vermemistir.Otelden cikar ve g?rd?g? yasli adama kizi sorar.Yasli adam az ilerde g?zel bahce icinde bir ev g?sterir, kizin orada oturdugunu s?yler.Delikanli merak eder,kizin nasil biriyle evlendigini.Bir k?sede beklemeye baslar,bir m?ddet sonra yaslica kel pek te hos g?r?nmeyen bir adami yolcu eder kiz kapidan...?stelik zengin bir adam da degildir....
Adam gittikten sonra delikanli calar kapiyi,kendini tanitir.Sorar niye bu adamla evlendigini kiza...
Kiz s?ylerim der ama bir kosulla....
Evin arkasinda b?y?k bir g?l bahcesine g?t?r?r delikanliyi ve der ki:
Bu bahcenin en g?zel g?l?n? bana getirirsen s?yleyecegim sana niye bu adamla evlendigimi...Ama asla geri y?r?mek yok bahcede,arkana bakmak yok en g?zel g?l? istiyorum sadece...
Memnuniyetle der delikanli ve girer bahceye....
Cok g?zel sari bir g?l durmaktadir karsisinda tam elini g?le uzatmisken pembe bir gonca g?r?r az ?tede,ilerler...
Ona uzanirken kadife kirmizi bir g?l ilisir g?z?ne ilerde...
Derken.....Birde bakar bahcenin sonuna gelmis...
Kiza verdigi s?z gelir aklina..Geri d?nmek yok...
Ne yapsin..Mecburen buldugu alelade,hatta solmaya y?z tutmus bir g?l? mahcup bir sekilde g?t?r?r kiza....
Kiz g?l?mser g?l? g?r?nce..
''Bilmem aldin mi cevabini''der delikanliya.....
Hayat bu bahcede y?r?meye benzer....
al?nt?d?r...
isyanbitmez
NE KADAR G?ZEL OLDU?UNU ?FADE ETMEKTE ZORLANACA?IM KADAR G?ZELD?. MESELA ?U KADAR "KAFAMI HER KALDIRDI?IMDA G?KY?Z?N? G?RMEK KADAR G?ZEL","A?KA D??MEK KADAR G?ZEL". AMA BEN OLSAYDIM ADAMIN YER?NDE ?LK G?L? KOPARIRDIM SONU?TA G?ZELL???N?N KARARI BANA BIRAKILMI?. AMA O ZAMAN BU CEVABI VEREMEZD?. ?Y? K? BEN DE??LM???M! PAYLA?IM ???N ?OK TE?EKK?RLER.......
CeYceYY
SmileSmileSmile bende senin yorumun için sana sonusuz kere teşekkür ediyorum.....beğendiğine çok sewindim...bende çok beğenmiştim...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 10:25 AM