:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ben nick e nick demem o nickte isyan olmayınca...
_PESİMİST_
*Ayık oL panik yapma rahat oL ßaq daLgana 3 günLük dünya ne sana kaLır ne ßana ..!!!

**SevmeyeNiyetLiysenİyiDüsünmelisin,AgLamayıÖgrenip GüLmeyi ßiLmeLisin,AskKumarGibidirDikkatEtmeLisin,Oynadığı nZar DeiLßiLmeLisin

*$izofrence yaşa(**YASAK KELIME)na yoLda$ oLsun ßu nefret doLu keLimeLerim.ßir tokat oLsun..!!!

*h€rkesin ßiras faiLi oLduqu meÇhuL ßir Cinayetim $imdi...!

bizi ßizden ßaşka kimse iLgilendirmez kimsede ßizimLe ilgilenmesin gerekmez

*çıkışlar hep daralmış ruhum dar sokaklarda

*Nereden bileceksin silaHıMıN şarJöRüne mermi DiYe SeNi KoYup DeFalArCa KaLbiMe SıKtıÄžıMı???:
*Hayatımın gerçek öyküLerine ayrıLan ßi fiLmin soundTrack'indeyim *kaLßin kadar konuş...!!! * senin içinde ßen ßitmiş oLsaydım ßenim içimde sen ya$ıyor oLmazdın...!!: * *_Tam_kar$ıya_geçerken_ßıraktığın_O_el_ßen!m_||| *hiç onca kalabalığın içinde yanLız kaLdınmı **ßiLeşenlerine ayrıLmış ßileşik gißiyim *'HücreLerimi yerine koy ! şakası yok savunmasızlığın *aLayına isyan a.q:d * Zekasına güvenip ağzı laf yapanlara..Laf yaptığı içinde adam sanılanlara kısa bir hatırlatma..'' IQ hiçbişey EQ herşey''Onuda bu çamurlaşmış karakterler içinde bulabilirsen ne ala..! sevgiyi yalan edenlere sahte sevgilere PAYDOS!''Bir yazar demiş ya''sen git aşk bana kalsın.. bende diorumki"BEN BURDAYIM KOLPA AŞKIN SENDE KALSIN..! *ßizi satanLarı ßiz ßeLe$e veririz.....!!!! *Vicdanla ßirlikte Şerefte Ararım Sevdiklerimde Herzaman Doğru Değildir Elbet Seçimlerim Zaman Gelir Şerefsizleride Severim!!! *Senin Yerini ßaşkası aLır,ßeni araSanda eLin ßoş kaLır,Sen Sevmedikten Sonra Seni Kim Tanır,yolun aCık oLsun git güLe güLe *gidene yoL yakı$ırr *ßêÿâzıñ kâdêrï kïr£êñmêk $ïÿâhıñ kâdêrï $µç£âñmâktır *geriye ßakıLarak anLaşıLırım iLeriye ßakıLarak ya$anırım *geçmişde keşke içime savas açıp yenmeye çalışmasaydım belki o zaman toprak olup yok olucaktm...=(( *pa$a gönLüm isterse severim zorLama istersem sevdiririm uğra$ma.diceksinki nereye kadar ßu havaLar kim takarrr devran dönene kadar *HeR sEçiM Bi kAyBedişTiR...bENi kAybEtmEyi sEçeNi bEn kAzANmAk içiN uğRAşmAm aRtıK... bEN hEp oLduÄžum yERdeYim vE oLduÄžuM giBiyiM...!!! _
YANLIŞ YAPANI ASLA AFFETMEM, FAZLASINI YAŞATIRIM_-> *ßazıLarı kendini artis sanıyo ama ßiLmiyoLarki onLarın artis oLduğu yerde yönetmen ßenim *Kaçırdığın her$ey için pi$manLık duyarsın..pi$manLık duyduğun hiç ßir$ey için sana acımam..!!! *nEefrEt'e sEevGİdEN fAzLA GüVeİRrİm Dedİ şŞeEYTanN; ÇüNnkİ NeFReTİnN sAhtEsİ oLmASs.. *Kéndimi anlatacak olsam sadéce nefrétimi haykırırdım dünyaya...» **DeÄžiŞkEn bIr dÜnYaDa, BeN SaBiT KaLıYoRuM. hErKeS BaŞkA BaŞkA SeVeRkEn, BeN YiNe sEnI SeViYoRuM... *ÜzüLmem Veya mutLu oLmam için kimseye İhtiyAcım yOq kuraLLar deği$ti Oyuna dewam..! * SênînLê întîhâRîn e$îqîndê jîLêtLê dâmâr mêSâfêSindêyiz.. **zannetmeki her susan konu$maktan acizdir ve kırıLan gurur ßir hiçtir...suskunLuktan anLıyorsan çok $ey anLatmı$tır.. *YaŞaNaN HeR RoL BiR EtKi YaRaTıR!! *HaYaT YoLLaRDaN ÇiZiLMiŞ oLSa BiLe Bu YoLLaRDaN BiRiNi SeÇeCeKSiN! SeÇDiÄžiN YoLDa öLüM oLSa BiLe SeLaM VeRiP GeÇeCeKSiN!!! *Hayat asLa sahneLenemeyecek ßir oyunun sonsuz tekrarından ißarettir... *______aLayına qider demedik mi_???cefaLarı çekmedik mi_???ah be kankaa bizde sewmedik miiiiiiiiiiiiiiiiiii?????: *ßen seninLe toprağa giderim diyenLeri Çok gördüm ..ßen öyLe diyenleri toprağa hep yalnız Gömdüm..: *Amaç Uğruna Kurulu ßir Hayat Yok Onun İçin Ne Kimseyi Kendime Örnek Alırım Nede Kimseye ßenzemeye Çalışırım!! *Aşk ßenim damarLarımda doLaşan kimyasaL ßir etki!>>>ßen a$ık değiLim oğLum ßenimki sadece etkiye tepki<<< *Duymak nedir ßiLirmisin duymak ama anLatamamak cemßerini kıramamak keLimeLerin tam diLinin ucuna geLmişken söyLiyememek..!!! *bizi ESKİLER tanır YENİLER örnek alır,SORANLARA yalanız BİLENLERE kralız BİLMEYENLEREDE FALANNNNNNN FİLANNNNNNIIIIZZZZZ..... *ZuLmü aLkışLayamam,zâLimi asLa sevemem;GeLenin keyfi için geçmişe kaLkıp sövemem...!!! *HAYATINDAN TAMAMEN SİLEMEZ BENİ KİMSE, YA KALBİNDE VARSA YÜREÄžİNDE YA DA BEDENİNDE MUTLAKA BİR İZİM KALIR GERİYE.. *ßekLedim dakiLaları qünLere,t€Lefon ßaşındaki nößetLerime s0run ßeni... * *Laf Søkmaya kaLkma kapak øLursun! Uqra$ma etiket øLursun! yaw$ama köpek øLursun! insan øL ßeLki yanImda yer ßuLursun *...Aynalarla avunma , göstermezler içini.. Hiç çekinme tanı kendini..' *ne kimseye ait nede kimseye sahißim tek geLdim tek giderim...!!!! *ßu oyunu ßen ßaşLattım ßen ßitiririm işine geLmiyorsa game ower güzeLim *ßeni görüp sınama.. sadece göreßiLdiğin kadarım ..Hayat ßir kumarsa zarLarı ßen atarım...!!! *DetayLar aynadır farkı yansıtır..kaLitemizden susuyoruzz *Ne Kadar BiLirSen biL SöyLedikLerin KarSıdakinin anLadıgı Kadardır .. *yaşamak zor geLiosa ßu ßedene ya$amak için haLa atan kaLßimin ßen a.q:d *yağmurlu sokaklarda hayatmı arıorum *€Lden düşme sevdaLar değiL ßenim istediğim ya yüreğinin sahißi oLmaLıyım yada hiçßirşeyin..!!! *İşini Şansa ßırakmak İstiyorsan ßir Zarda Sen At Zarlar ßenim Elimde Oyunu ßen Kurarım Sıkılırsam Senden Oyunu ßen ßozarım!! *canım sıkkın ßu araLar .. kendi dünyamın çaresizLiği içerisinde daLıp gidiyorum..ßir yerLerde ışık war;görüyorum ama dokunamıyorum *qönüL kims€siz yapamaz s€veßiLeceqi ßir dost arar,ta$ın kaLßi y0ktur ama Onu ßiLe y0sun Sarar... *Hakkımda Dedikodu Yapıp ßoş KonuşanLar Devam Edin RekLamın İyisi Kötüsü OLmaz!! *___:::: --ßéN AdI YaLaNa KaRıŞıP AsLıNDa DoÄžrU oLaNLaRDaNıM_!! :::____ *Hakedeni hayatıma sokarım haketmeyenin hayatınaa sokarım *SoytarıLar KraL OLmuş Kahpeler SuLtan.. Dost ßiLdiğimiz Herkes YaLan OLmuş YALANNN!!!! * *Gidene dur demek acizlere, kalana git demek şerefsizlere, hakedene yol vermek de bize yakışır... *ßeni çeken çeker çekmeyen çeker gider...kopacaksa kopsun ßitecekse ßitsin ßeni sevmeyen warsa ...tir(YASAK KELİME) oLup gitsin *·$1·#§abrım §eLametimse intikamım feLaketindir...!!! *düşman kelimesinin anlamını dost sıfatı tasıyanlardan örendm *Ben seni el değmeden, gözümle de severim. *·#·$1...tükürüLesi yüzünü özLedim ona hasretimmm...!!! *şerefsizler dönekler bozuklar gereksizler ilgi alanıma girmiosunuz *kirlenmiş hayatlarınızla benden uzak durun *ne kuruLucak ßir hayaL ßıraktın nede yaşanacak ßir hayat *YalanLarınLa MutLu Edeceksen DoğruLarınLa Kahret * *..Herkes 1 Numara İse En Sonuncusu ßenim!!! *Hayatı korkarak ya$ıyorsan §adece izLeyeceksin...!!! *pich oLup imparator oLucağına $erefLi oLup hiç oL...!!!!: * *Ne kimseye Kendimi Tanıtmak Gißi ßir Derdim! Nede Kimsenin ßeni Tanıması Gißi ßir Lüksü Vardır!!! *acıya müpteLa oLmanın ne aLemi war,hayatı hafifLetmek warken...!!! *·#·$1Senin Ne Olduğun ßenim İçin Hiç Önemli Değil Sonuçta Gözlerimin Sana ßaktığı Kadarsın!!! *ÖnemLi değiL kaç kez yeniLdiğin; önemLi oLan, kaç yeniLgiden sonra yeniden doğruLaßiLdiğin *Bes Para Etmez Ruhun wardı..Onuda Seytana Satmıssın... *DağLar önümde diz çökerken kayaLara yaLvaramam...NehirLer ßana akarken ßir damLayLa uğraşamam..!!!

:yikildim:
Ara
ask_sehidi
emeğine Sağlik Wink
Ara
first
tşkrler...:=)
Ara
x-xcantanemsinx-x
Eline saglık cok guzell olmus bırazcık duygulandım vallahiSad
Ara
adda
emeğine sağlık teş.
Ara
deryalım
çok güzellerdi...
teşekkürler...
Ara
Qetesh
tşklerSmile....
Ara
RaistliN'Majer3*
Güzellermi$ sagoL payLa$tıgıN iciN.
Ara
şampiyon_kickboxer
*DağLar önümde diz çökerken kayaLara yaLvaramam...NehirLer ßana akarken ßir damLayLa uğraşamam..!!!

en güzeli bu emegıne saglık
Ara
rocker_nergiz
paylaşım icin tesekkurler canım hepsı bı baska guzel
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Süper Msn Nick Arşivi!!! EyLuLce 21 15,220 04-13-2022, Saat: 05:58 PM
Son Yorum: wildfang
  En B?Y?K MSN NicK AR?iVi eRCi 12 1,973 04-05-2022, Saat: 04:40 PM
  Msn Nick ShekiLLeri Son Noktam 6 2,934 04-05-2022, Saat: 07:50 AM
  Nick ?retici Son Noktam 2 1,181 04-05-2022, Saat: 06:12 AM
  Nick'iniz B?y?k De?iL qoCCamaN oLsun :D Son Noktam 11 1,830 04-05-2022, Saat: 05:21 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 03:25 PM