:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sizlere kolay gelsin
barbaros
sitenin sevgili müdavimleri bir süredir üyeyim ama.bir kaç topik haricinde ceviz kabuğunu doldurur bir yer bulamadım. halbuki bu kadar cevherden daha güzel topikler beklerdim. ama göremedim. hep çok basit konular açılıyor.daha güzl topikler ve birbirinize faydalı olabilecek bilgiler paylaşmanızı ümid ederdim.sağlıcakla kalınız.bu arada sevgili moderatörlerden üyelik iptalimin yapılmasını talep ediyorum.sevgiyle kalınız.
Ara
deryalım
ya abicim görüşüne saygım var ama madem bizim açtıgımız konular hoşuna gitmiyodu bide sen açsaydın,görseydik bizde...olmaz mıydı...
o kadar da yardım ettim nasıl konu açacagına dair ama başarılı olamadım galiba...Smile
Ara
barbaros
sayın deryalım.

ben sizin ve diğer üyelerin topiklerinee kötü demedim.haddimde değildir.sadece daha güzel bilgilerin paylaşılabileceği konular olabilirdi.onu kastedmek istedim. daha faydalı olabilecek topikler olsa çok güzel olurdu. burada vermiş olduğunuz emek ve gayrete teşekkür ederim.saygıyla kalınız.
Ara
barbaros
deryalım Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya abicim görüşüne saygım var ama madem bizim açtıgımız konular hoşuna gitmiyodu bide sen açsaydın,görseydik bizde...olmaz mıydı...
o kadar da yardım ettim nasıl konu açacagına dair ama başarılı olamadım galiba...Smile

ayrıca bana yardımcı olmak adına göstermiş olduğunuz nezaketinize de çok teşekkür ederim.
Ara
deryalım
anlıyorum sizi ozaman siz bi kaç konu açın...
bizde faydalanalım olmaz mı...
Ara
Qetesh
[COLOR="Black"]şunu söyleyeyimki, forum bi arkadaşlık forumu...
doğal olarak konularda sevgi üzerine oluyor...bu yüzden açılan konular çok basit gelebilir...ama yinede yeterli olduğunu düşünüyorumSmile...
[/COLOR]
Ara
deryalım
aynen ademe katılıyorum...Smile
ama yinede düşünceleriniz açıkladıgınız için teşekkür ederiz...
Ara
CReATuRE
Sevgili Barbaros ,

Forumumuz sevgi arkadaşlık ve dostluk formudur ve buradaki çoğu paylaşımlar bunun üzerinedir...

Belki bizler düşünemedik ve senin istediğin tarzda topicler koyamadık formuma...Sen o zaman bıraksaydın bizler senden bişeyler kapsaydık bak o zaman herşey daha güzel olurdu...Bir konu üzerinde bir bahane bulup gitmek çok kolay ama durup savaşmak zor olandır...

Gördüğüme göre sen birinci olanı seçtin...Ama gönül isterdiki bizlerle birlikte kalman bizlerle paylaşımlarda bulunman ve seninde ailemizden biri olman...
barbaros
CReATuRE Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sevgili Barbaros ,

Forumumuz sevgi arkadaşlık ve dostluk formudur ve buradaki çoğu paylaşımlar bunun üzerinedir...

Belki bizler düşünemedik ve senin istediğin tarzda topicler koyamadık formuma...Sen o zaman bıraksaydın bizler senden bişeyler kapsaydık bak o zaman herşey daha güzel olurdu...Bir konu üzerinde bir bahane bulup gitmek çok kolay ama durup savaşmak zor olandır...

Gördüğüme göre sen birinci olanı seçtin...Ama gönül isterdiki bizlerle birlikte kalman bizlerle paylaşımlarda bulunman ve seninde ailemizden biri olman...

ben kaçmayı değil zorluklarla savaşmayı seven cinstenim.ama okuyucu kitleside önemli. böyle bir site tasarımınızdan dolayı sizi tebrik eder başarılar dilerim.
Ara
CReATuRE
O konuda haklısın burasının okuyucu kitlesi genellikle genç kesim...Bizlerde ona göre hareket etmeyi ona göre bişyelri paylaşmayı hedefliyoruz ve sanıyorum ki hedefimizde bir numarayız ve doğru yolda ilerliyoruz...Bu yolda bizlerin önüne çok bent kurmaya çalışan oldu bizde güçlü bir deniz gibi o bentleri yıkıp geçtik ve şimdi buradayız ama onlar yok artık...

Ama diyeceğim bizlerle kalmanı bilgilerini ve tecrübelerini bizlerle paylaşmanı isteriz...İsteklerin ve önerilerin bizler için önemlidir...

SAYGILARIMLA...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  önemli Anket En Az 10kişi Gelsin! PrinceSs 10 556 04-09-2022, Saat: 03:27 AM
Son Yorum: wildfang
  acayip kolay bi soru soyle 5 613 09-08-2006, Saat: 11:48 AM
Son Yorum: |-|akan

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 03:24 PM