:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sayın üyeler :)))
deryalım
ya arkadaşlar bişeyi anlamıyorum....
dikkatimi çekiyo da bazı arkadaşlarımız konuları okumadan direk yorum yapıyo.
bi bakıyosun satır satır her konuda aynı arkadaşın ismi var.arada 1 dk oynamıyo.uzun yazıları nasıl okuyosunuz 1 dk içinde de yorum yapıyosunuz hayret yani....
sırf iş olsun diyemi yorum yapıyoruz biz burda...
lütfen biraz daha dikkat edelim bu konuya...
ben çünkü bundan rahatsız oluyorum ve eminim benim gibi bi çok arkadaşımda vardır rahatsız olan....
Ara
djseninim
haklısın ama böylesi herkesin işine gelio ama emeğe saygı Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
deryalım
vallahi benim hiç işime gelmiyo kıs....Tongue
çünkü konuyu anlamadan pat bi yorum ,ooo çok güzell olmuş falan...
ya abi bi anla ne diyo bu vatandaş,ondan sonra güzel olmuş de...Smile
2 dknı ayır yani ne var ...
Ara
Qetesh
[COLOR="Black"]walla zaten doğru düzgün yorum yapılmıyor...yapılsada öylesine yapılıyor...anlamadan emeğine sağlık deyip geçiliyo
farkındaysanız forum son günlerde sıkıcı olmaya başladı...bana kalırsa tek sebebi bu. yorum eksik, ama gerçek yorum eksik...10 tane konu açacağına 1 tane aç 10 tane yorum yap...anlaşılmıştır umarımSmile... tşkler deryaSmile...
[/COLOR]
Ara
PCKoPaT
yhaw uzun yazıLarın çoğu duyguSaL yaZıLar oLuo Zate Big Grin ߀n oraya uuramıom ßiLe.. Big Grin GeweSe oLduumu herkeS ßiLio gene de o konuya yorum yapmı$Sam "emeğe Saygı" için eLLerine SağLık gißiSinden yorumLar... ki çoğu zaman yazının tamamını okumadıımı ßeLirtiorumBig Grin

SaygıLar:tolga:
Âh be.
Ara
PCKoPaT
Qetesh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:walla zaten doğru düzgün yorum yapılmıyor...yapılsada öylesine yapılıyor...anlamadan emeğine sağlık deyip geçiliyo
farkındaysanız forum son günlerde sıkıcı olmaya başladı...bana kalırsa tek sebebi bu. yorum eksik, ama gerçek yorum eksik...10 tane konu açacağına 1 tane aç 10 tane yorum yap...ablaşılmıştır umarımSmile... tşkler deryaSmile...
ainen...Big Grin ßiZimkiLerin de ma$aLLahı war ßi konu açmaya ßa$LıoLar oOoOoOo Big GrinBig Grin
Âh be.
Ara
deryalım
ya okumadan ama çok güzel oldugu bilinmez demi pckopat...?
sen güzel olmuş diyosan okumuşsundur,ama bi bakıyorum vatandaş bi sürü konuya yorum yapmış aynı şekilde ve aynı dakikalar içerisinde...
demekki bu arkadaş çok becerikli sular seller gibi okuyo konuları ki , güzel olduguna karar veriyo...
Ara
ÐŽeşaren
HakLisin DeryaLim..
Malesef bunlari engellemek icin elimizden pek fazla birsey gelmiyor..
Bütün Üyelerin kendisine kalmis bise bu..

Umarim bu Konudan sonra bi Degisiklik olur..
Tesekkürler ..
Ara
PCKoPaT
waLLa ßi konu geyik içerioSa eLimden geLdii kadar hıSLıyımdırBig Grin dier konuLarı ßiLemiCem... :tolga: Big Grin
Âh be.
Ara
Qetesh
PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yhaw uzun yazıLarın çoğu duyguSaL yaZıLar oLuo Zate Big Grin ߀n oraya uuramıom ßiLe.. Big Grin GeweSe oLduumu herkeS ßiLio gene de o konuya yorum yapmı$Sam "emeğe Saygı" için eLLerine SağLık gißiSinden yorumLar... ki çoğu zaman yazının tamamını okumadıımı ßeLirtiorumBig Grin

SaygıLar:tolga:

[COLOR="Black"][SIZE="3"]zaten herkesin ilgi alanı farklıdır..
sen ister oku ister okuma konular çok fazla olunca olmuyo haliyle...
hele bide aynı konular açılıyor çoğu zaman, gelde uğraş ondan sonra...
ben konu açmışsam o konunun hakkının verilmesini isterim...gerçi herkes ister o yüzden daha dikkatliSmile
[/SIZE][/COLOR]
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Flood yapan üyeler. Hayat_Bu 2 860 08-02-2009, Saat: 11:37 PM
Son Yorum: Leader
  ya oyunlara mesaj gönderince mesaj sayın artmıyor beyzarda.38 5 769 12-26-2008, Saat: 04:50 PM
Son Yorum: PCKoPaT
  Yeni üyeler için 'RapperLadys 26 1,875 07-29-2008, Saat: 11:02 PM
Son Yorum: MorciveT
  Banlanan Üyeler.. Ñ•qρα кJмя 19 1,975 03-26-2008, Saat: 08:49 PM
Son Yorum: 3qéN
  Sayin Adminler Bir Ricam Olacakti. *Asİ-yÜrEk* 3 562 02-15-2008, Saat: 12:20 AM
Son Yorum: MorciveT

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-28-2024, 01:30 PM