:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Susukunluğuma Bakma
ÖLÜM MELEÄžİ
Suskunluguma bakipta seni unuttum sanma,su dunyada ozledigim biri varsa oda sensin,sen uzakta olsan bile yuregimde hep benimlesin canimin ici.........! Bugun seni unutmaya karar verdim,sigaramin ustune adini yazdim,bittiginde unutup kullerinide ruzgara savuracaktim ama nerden bilebilirdimki seni sonsuza dek icime cektigimi..! Ne zaman ayrilik vakti gelse,bir firtina cikmasina buyuk,icimizdeki gullerin boynu bukuk,bir zaman kalakalirim oylece,neden sonra gittigini anlarim,icimde,guller aglar,ben aglarim. An Gelir Insan Gülerken Aglarmis Göz Yaslari Sel Olup Kalbine Akarmis Kahkaha Bir Maske Derler Bilirmisin Insan Sevdiginden Ayrilinca Bu Maskeyi Takarmis. ben bu dünyada hala yasiyorsam inan hayati çok sevdigim den degil sirf birilerine inat olsun diye........... Ben senin yasadigin gizli bir macerayim, Anlatilmaz bir roman,kapanmaz bir yarayim, Sigindigin limanlar unutturamaz beni, Ben senin yüreginde en büyük FIRTINAYIM!.... birgün bensiz bir yerde aglarsan her düsen göz yaslarinda beni hatirla hafifçe yagan bir yagmurda saçlarini oksayan her damlada beni hatirla hiç asik oldunmu diye soran olursa olmadim derken beni hatirla seni sevdigimi daima hatirla Çekerim giderim, bende kiyarim sevgime, yanarim ölürüm, belli etmem kendime bile , aglamam hiç aglamam zaten alistirdim, yalnizliga yenilmem kendimi, artik ölsem bile seni aramam...Sanma ki yerin dolacak, Senden başka biri benim olacak, Ya bana senin gibi bir sevgili, Ya sana benim kadar seven bulunacak... Aşk sevipte ayrı kalmaksa, Sevgilerin sonu hep ayrılıksa, Ömürlerin sonu hep böyle karanlıksa Al dünya bu aşkı, sende kalsın... Penceremin önündeyim dalmışım gökyüzüne Bulutların arasında yer ararken kendime sonsuzluğu dolaşırken sensizliğe alısırken herşeyini unutmuşken kahretsin aklımdasın Ve sen bunun farkındasın... Önce düştügümde kalkmayı, sonra aleve dokundugumda acıyı sevmeyi öğrendim Sonra terkedilip beklemeyi sayende unutulmayıda ögrendim Herşeyi öğrendimde yalnız unutmayı öğrenemedim... Seni yüreğimden atabilsem atamıyorum, Seni gözlerimden silebilsem silemiyorum Sensizlik acısını çekemiyorum, Dönersen diye koştum camlara Ama yoksun yine yok.. Ne seni unutacak kadar zaman geçecek, Nede geçen zaman seni unutturmaya yetecek, Bırakıp gitsemde unuturum sanma, Zaman alışmayı öğretir, unutmayı ASLA ! ! Birgün hayatın bütün güzelliklerinden vazgeçip, Ölüme sessiz sedasız gitmek istersen, Yanıma gel ki sana sensiz yaşamanın, Sensiz olmanın ölüm olduğunu göstereyim. Hasretin öldürdü beni ! Şimdi geceler çaresiz, geceler sensiz, Bir öpüşten daha sıcak şimdi yağmur damlası, Gelip konar dudaklarıma sessiz. Söylemişmiydim hasretin öldürdü beni hiç sebepsiz. An gelir insan gülerken ağlarmış. Gözyaşları sel olup kalbine akarmış, Kahkaha bir maske derler bilirmisin? İnsan sevdiğinden ayrılınca bu maskeyi takarmış.. Gökyüzü yıldızlarla doluydu, ben hep seni düşünürken. Hüzün yıldızları koydum adlarını, seni hatırlatıyor diye. Aynı onlar gibi sende benden çok uzaklardaydın. göz kırpardın uzaklardan sessizce. Bense hep seni bekledim, kırık kalbim, yaşlı gözlerimle.Kalbimi kırmak suya yazı yazmak kadar zordur. Onu düzeltmek ise batan güneşe dokunmak kadar zordur. Sen o suya yazı yazdın. Şimdi güneşin batmasını bekle... Gözlerin dolarsa bir gün, bilki ben seni anıyorum. Kalbin yanarsa bir gün, bilki ben ağlıyorum. Bir gün ağlamak gelirse içinden, bilki bende YAŞAMIYORUM Seni ben değil gözlerim seçti,onlar sevdi onlar beğendi,sen benim değil onlarınsın. Gittiysen banane onlar ağlasın... Ne seni unutturacak kadar zaman geçecek ne de geçen zaman seni unutturmaya yetecek bırakıp gitsende unuturum sanma zaman alışmayı öğretir unutmayı asla. Günler uzayıp gece olsada, seneler uzayıp asır olsada aşkın ızdırabı beni boğsa da bir gün gelirsin diye bekleyeceğim bitanem... Fırsatmı verirdim bu ayrılığa. Bilseydim bu kadar zor olduğunu. Bilseydim dünyanın böyle karanlık, bilseydim hücreden dar olduğunu. Hani o gün, beni anlayan sen gitmistin ya, seni baskalarinda aradim ama yokdu, beni senin kadar anlayan. Yine de üzülme. Çünkü ben seni sensizde sevebiliyorum.... Bu Sehrin Üc Yerinde Üc Ayri Gözyasim Var;Biri Seni İlk Gördügüm Yerde,Biri Beni İlk Öptügün Yerde,Biride dilim varmiyor söylemeye;Bana cek git dedigin yerde... Yağmur yağar üstüme ıssız sokaklarda, ellerim titriyor sen yoksun yanımda, şimdilerde çaresizliğime ağlıyorum yatağımda, ismin dudağımda resmin başucumda, lalelerim soldu benden ayrıldığında. Bir gün gözyaslariyla islanmis bir mektup görürsen, alirsan kimden diye sorma belki bendendir kelimeleri hep sitem doluysa neden diye sorma belki AYRILIKTANDIR.Bir gün sende beni özleyeceksin. Senin de kalbini hasret yakacak. Sımsıkı sarılıp barışmek için belkide bir tanem çok geç olacak! Ben seni sonbaharda sevmiştim Oysa sen beni kara kışlarda bırakıp gittin Olsun be güzelim üzülmem hiç buna Ben zaten sensiz mevsimleri çoktan çıkardım kendi dünyamdan Sen gidince yüzüm hiç gülmedi bir daha.Biliyor musun??...Güvercinler hiç konmadı pencereme,güneş hiç dolmadı odama eskisi gibi.Kara bulutlar kapladı bu şehri...Asırlarca yağmur oldu gözyaşı.Yağdı...Yağdı bu şehrin üzerine... Ben yokluğuna alışamadım. Kaç mevsim geçti sana konuşamadım. Bir yaprak altında saklı kaldım, sen gördün ama yerden kaldirmadin! Gün gelir aklına düşersem eğer;beni değil;sevgimi hatırla!Ağlayışımı değil;gidisini hatırla!Sensiz oluşumu değil;bana elveda deyişte,ÖLDÜRDÜGÜN GÜNÜ HATIRLA! Bizim Askimiz Dilere Destan Oldu... Hey Siz Bizi Cekemeyenler..Sizler Kazandiniz... Aramizi Actiniz....INSAFSIZLAR keşke yalnızlığım kadar yanımda olsaydın keşke onunla paylaştıklarımı seninle paylaşsaydım keşke senin adın yalnızlık olsaydı ve ben hep yalnız kalsaydım omür dediğin nedir ki.can dediğin kaç kuruşluk.bir canımı gözlerine.bir canımı sözlerine,bir canımı ise yüreğine verdim.bir canımda hasretine gitmesin. ayrılık öyle birşey ki o anda ölmek istersin.yaşamak sadece mecburiyet olur.ölmek ise özlem olur.seni unutamıyorum.bitanem.... Beni bir gün unutmayi denersen, öyle biri ile unut ki sana savurdugum kursunlarin önüHer gun sevda cekipte, Gulunmuyor degilmi, Bir guzelden baskasi, sevilmiyor degilmi, Seni asla unutamam, Sensiz olamam diyordun, Hani bensiz olurdun, Olunmuyor degilmi? Ne Elimden Tuttular Ne Yuzume Gulduler , Nede Bir Gun Olsun Ölümüne Sevdiler. Ben Sevdim Baskasina Verdiler. Bana Bu Dunyada Mutluluk Harammis meğer... Birgün... sende beni ararsın. Bir hasret seni yakar deli bir özlem sarar ağlarsın. Geri dönmek istersin eski şarkı çalar birden gözlerin dolar ağlarsın. Elimde değil unutmak seni, kaçsamda kovalar anılar beni... Kolay mı unutmak bir anda seni Gideceğim buralardan, ne izim nede ismim kalacak. Belki üzüleceğiz ama, zaman en iyi ilaç olacak. Bir durakta minibüs beklerken de aklımda olacaksın.Ama ben ağlamayacağım, çünkü hep sarhoş olacağım. Gün olur aklına gelirsem eğer; resimlerme bak, gözlerime dol, biten ümitlerimi bana geri ver.Yıllar sonra yine bana aşık ol Ya hiç gelmeseydin gelişinle zuhur etmeseydin yüreğimde,ya gitmeseydin ya da giderken götüreydin içimdeki Sen'i de! Yaban bir ağrı,kusursuz bir acı ve kurşun gibi ağır!Yinede sana dair olanlara,ölüm demeye varmıyor dilim.Çünkü sen,canım canımdın benim! Gittin!Hangi gidiş daha acıydı'Bir kere daha gideceksin,sen başka dünyanın çiçeği!Ben başka bahçelerde yetim ve senin avuçlarımı kanatırcasına açmanı beklerim.. Beni andığın gün gözlerin yaşla dolsun, bensiz geçen günler sana haram olsun, bir gün bana demiştin "SENİ SEVİYORUM" bu sözlerin yalansa gençliğin harabolsun! Yokuşu ben çıktım, yol senin olsun. Zehiri ben içtim, su senin olsun. Duydum bir sevgili bulmuşsun, hayırlı olsun. Bir tane de ben buldum HABERİN OLSUN!!!sessiz seviyorum seni gecenin oluşu gibi,yıldızın kayısşı gibi.. sessiz seviyorum seni sabahın doğuşu gibi,çiçeğin açması gibi, çekip gittiğinden beri sessiz seviyorum seni... UNuT oNu aRTiK DeDiLeR,BeN oNu uNuTMaK iCiN SeVMeDiM DeDiM.NeDeN oNu BuKaDar SeViYoRSuN DiYe SoRDuLaR oNu öLeNe KaDaR SeVMeYe YeMiNiM VaR DeDiM... ÖLüRSeM SeVGiLiM SaNa DoYaMaDaN,BiR MeZaR KaZDiR HiC AGLaMaDaN,TaBuTuMuN ReNGiNi IsTeRiM KaRa,öRNeK OLSuN SeViPTe AYTiLaNa.. her vazgecislerin bir ic hesaplasmasi ve bir maglubiyeti vardir.ama her vazgecen kaybetmis degildir!biliyorum kazanmak icin bazen cekip gitmek gerekir!... özledim sarılmak istedim anladım ki sen beni bırakıp gitmiştin olsun ben seni özlesemde ben sensiz mutluyum Bırakamazsın.. Ancak terkedersin.. yapabilir misin? Özür dilerim SENİ SEVDİÄžİM İÇİN, Özür dilerim GÖZLERİNE BAKTIÄžIM İÇİN, Özür dilerim SENİ HEP ARADIÄžIM İÇİN, Özür dilerim BENİ SEVDİÄžİNİ SANDIÄžIM İÇİN Bunca çilenin sonu değil mi bir avuç toprak Ölümden yana korkum yok Tek korkum UNUTULMAK Bir elveda sözüyle titrettin yüreyimi yiktin bütün ümitlerimi hayallerimi oysa dönüp baksaydin son bir defa gözlerime iste o an anlardin ruhumdaki depremi! Hayat bir lokmadir yutulmaz,seven yada sevilen unutulmaz,gül naziktir ellenip koklanmaz
Ara
yns
aynen en büyük fenerbahce
Ara
korkusuz
bu konuyla fenerbahçe ne alakası var

ama yınede teşekurler
Ara
*fahriye*
çook güzeldi saol...
Ara
korkusuz
teşekurler paylaşamın için
Ara
:: CiMCiMe ::
biraz uzun ama okumaya değer teşekkürler...
Ara
ÖLÜM MELEÄžİ
teşekür Edrim Hepinize Fenerbahçeyi Ben Korkusuz şiirin Içinde Değil Zaten
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Dönüp bakma arkana giderken Dr.Love 1 873 04-08-2022, Saat: 09:54 AM
Son Yorum: wildfang

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 07:30 AM