:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
seviyorum
eylülakşamı
ben söyleyeceğim herşeyi söyledim artık inanıp inanmamak ona kaldı
Ara
*乃ム√u丂u*
tmm o zaman için rahat olsun Wink

çokta üzülme hayırlısı olsun canım
Ara
CReATuRE
*乃ム√u丂u* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:peki o zaman seni dinlemesi için biraz ona zaman ver.yani onunda sevdiğine inanıyorsan. ....

bırak sevgiğini seni görmemezlikten bile geliyorsa eger boşver gitsin o insanı olur mu?

o tatlı canınıda bu kadar üzme ..

o senın kıymetini bilmezse baska biri bilirWink

İyi güzel yazmışsın da karşısındaki insanı tanımadan lütfen önyargılı olma...o karşısındaki insan benim...ben onun kıymetini bildim hemde elimden geldiğinden fazlasıyla bunuda burada bulunan herkes bilir...

o nedenle lütfen sizlerden ricam önyargılı olmayın...

SAYGILAR...
eylülakşamı
bir insanı bir kenara atmak bukadar kolaysa bende öğrenmek istiyorum bunu çünkü ben bunu yapamıyorum hala içimdeki seni atamıyorum nedir bu sence yalan sevgimi
Ara
CReATuRE
eylülakşamı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bir insanı bir kenara atmak bukadar kolaysa bende öğrenmek istiyorum bunu çünkü ben bunu yapamıyorum hala içimdeki seni atamıyorum nedir bu sence yalan sevgimi

Yalan sevgi nedir bilir misiniz arkadaşlar ?

ben bunu iki farkılı yönde yorumlayabiliyorum...birincisi ; bir insanı sevmiş gibi gözüküp aslında hiçbirşey hissetmeyen bir kişinin göstermiş olduğu yalan kağıttan olan sevgi...
ikincisi ise ; tertemiz bir sevgiye ortada hiç bir durum söz konusu değilken saçma sapan yalanlar söyleyerek bu sevgiyi bulandırmaya çalışmak ve karşısındaki insana güvenmemek...

belki birincisi olan kağıttan sevgi bir şekilde atlatılır ama iki kişi birbirini severken yalanlar başlarsa ve bu yalanlar ortaya çıkarsa bu sevgiyede çok büyük zarar verir...çünkü artık o ilişkide yalan vardır güvensizlik vardır...
eylülakşamı
bi sebep yüzünden fırsat bilerek herşeyi bitirmek bilmiyorum ben bişe demiyorum artık
Ara
CReATuRE
bu konu hakkında yorum yapmıcam artık ...çünkü bunu en güzel şekilde anlamak isteyen biri varsa imzama bakması yeterli olacaktır...
djseninim
bencede pek bilmeden karar vermeyin belkide bilmediğiniz bişeyler vardır arkadaşlar dimi aziz abim
Ara
CReATuRE
evet haklısın.... Wink
sevgi nehri özlem
sen sevmeye devam ettt
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Benden de bi itiraf...Çağlamı Seviyorum...:D coNrad 1 420 04-14-2022, Saat: 01:59 PM
Son Yorum: wildfang
  İtiRaf EdiYoRum Seni SeviYorum... €BeRimSin 54 1,985 04-08-2022, Saat: 10:21 AM
  Seni Seviyorum A?kim ozgur_yasarim 2 359 04-07-2022, Saat: 03:19 PM
  Seni Seviyorum Erci CeYDa HaNDe KeSiM 3 411 04-06-2022, Saat: 01:27 PM
  halen seviyorum seni :( NiGhTmArE 6 471 04-02-2022, Saat: 08:50 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 03:49 AM