:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gecelerin Efendisi
izmitli_peri
reca ederız efet bende ıstıorum hade canım hade hemen hatta Smile Smile
Ara
GCLRNFNS
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:saol peri SmileSmile

de getlen benim şiirimdem benim adımla pirim yapmaaaa......Big Grin

canatımmm seni seviyyorumm kanka iyiki varsın iyiki kankamsınnn janım kardeşi.............SmileSmile
Ara
Melek06
süpersin canat:SmileSmileSmile ay benimde siirim olmadı hec:S:S :'(herseyede atlarımBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
GCLRNFNS
izmitli_peri Adlı Kullanıcıdan Alıntı:reca ederız efet bende ıstıorum hade canım hade hemen hatta Smile Smile

emin ol şimdii ferhatın dağları deldigi gibi bir şiir gelcek bundan eminn olll.......Smile
Ara
GCLRNFNS
Melek06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:süpersin canat:SmileSmileSmile ay benimde siirim olmadı hec:S:S :'(herseyede atlarımBig GrinBig GrinBig Grin

ya melek yeme benii yaa sana yasılan şiirler bana yasılsa şimdi bulutların üzerinde tango yapyodummm valllaaa......Smile
Ara
izmitli_peri
Smile Smile daha bişey goremedık
Ara
CaNaT
Melek06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:süpersin canat:SmileSmileSmile ay benimde siirim olmadı hec:S:S :'(herseyede atlarımBig GrinBig GrinBig Grin

tamam melek sanada bir tane şiir yazarız o halde senin de olur bir şiirin üzülme sen Smile
Ara
GCLRNFNS
izmitli_peri Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Smile Smile daha bişey goremedık

görmek için onun kalbine gislice sızmak lasım ben öle yaptımmm periii

yoksaaa banada yasmasdııı buu.........Big Grin bence sende öle yap senin de bi şiirinn olsunn .......Smile
Ara
izmitli_peri
yok ben sızmadan ıstıorum herseyın bı bedelımı olmalı
Ara
GCLRNFNS
izmitli_peri Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yok ben sızmadan ıstıorum herseyın bı bedelımı olmalı

duygu olmadan şair bi hiçtir şairin sanatı .içendeki aşktır içinde aşk yoksa şiirde duygu olmas sana olan aşkmı dersen bu kan bagı gibi bişiiiii yaaa tarif edimesss valaaalllaa........o yüsden canaımt bende başkadırrr.....
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Aşk şehidimiz Tanjuya gecelerin efendisinden.... GCLRNFNS 7 333 07-31-2007, Saat: 11:04 PM
Son Yorum: iLLeth.!

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 12:33 PM