:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canı Sıkılanlar
meçhul kı@z
çok canım sıkılıyor nıye bılmıyorum ya ıcım ıcımı yıyo am nıye neden bılmıyorum derın bır offfffff
Ara
adyge55
evet bencede derin derin bi off çek açılırsın ama dikkat et off çekerken dağları yıkma Big Grin
Ara
''elif''
canım çok sıkılıyo gereksiz bir kişi ve konu üstünde takıldım kaldım sanki başka hiçbir şey yokmuş gibi....
ama artık unutmak istiyorum !! dost dedik...............offf gerçekten offf SadSad
Ara
cilghin
ne bu sendemi dertlisin ?
Ara
''elif''
ya öyle bişey ki o ağlarken ağladığın o mutlu olsun diye herşeyi yaptığın birinin aslında sana çok zor katlandığını duyuyosun ne hissederdin?
yazık diyorum sadece yazık!!!aptalmışım körmüşümSad
Ara
cilghin
oohhh sen iice dlmuşsun be arkadsm ....
sanırım buna bile bile ask acısı ckmek yada, kndini feda etmk fln diolarWink

insan öleyken hiçbişei grmüo, kör gbi oluo adeta snde snırım onlrdan brisin...
sadece kndini fzla usme deymes diorum Wink
Ara
''elif''
yok aşk acısı değil bu dostum dediğim insanın gerçek düşünceleri...
kör olan ben miyim diye soruyorum kendime.ama yok. oscarlık bir oyuncu!!! süper oynuyo kendini haklı çıkarmakta çok yetenekli. herkese ayrı oynuyo ve şimdi maskeler düünce kimin ne olduğu anlaşıldı. zor katlanıyomuş!! artık ben ona nasıl katlanırım bilmiyorum her an yanımda olucak!

adı anıldığında dostm dedim adım anıldığnda tanımam dedi taktı maskesini yüzünü çevirdi sildi kalıcı tüm izleri(sagopa kajmer) ona çok uyuyo bu şarkı..:S

ama yavaş yavaş herkesi kaybediyo.....yalnız kalsın !!! takmıyorum. ama acıyorum dostum dediğim ağaldığında ağladığım iyi olsun diye uğraştığım insan bu muymuş? yazık ya gerçekten yazık!!!Sad
Ara
''elif''
yok aşk acısı değil bu dostum dediğim insanın gerçek düşünceleri...
kör olan ben miyim diye soruyorum kendime.ama yok. oscarlık bir oyuncu!!! süper oynuyo kendini haklı çıkarmakta çok yetenekli. herkese ayrı oynuyo ve şimdi maskeler düünce kimin ne olduğu anlaşıldı. zor katlanıyomuş!! artık ben ona nasıl katlanırım bilmiyorum her an yanımda olucak!

adı anıldığında dostm dedim adım anıldığnda tanımam dedi taktı maskesini yüzünü çevirdi sildi kalıcı tüm izleri(sagopa kajmer) ona çok uyuyo bu şarkı..:S

ama yavaş yavaş herkesi kaybediyo.....yalnız kalsın !!! takmıyorum. ama acıyorum dostum dediğim ağaldığında ağladığım iyi olsun diye uğraştığım insan bu muymuş? yazık ya gerçekten yazık!!!Sad
Ara
cilghin
anladm yada anlamaya calıstm ...
tkma bea bosver kndi kybedr ..Wink
Ara
''elif''
Big Grin anlayamazsın ki nasıl bir insan olduğunu ben de anlayamadım bu kadar iyi oyuncu görmedim hatasız oynuyo görmelisinSmile ama onu tanımak istemezdin heralde kim ister ki öyle birini... ewt gülüp geçiceksin üzülmeye değmez onun için desem de gülüp geçemiyorum işte.....
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-19-2024, 05:58 PM