:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canı Sıkılanlar
sıla
XESAR Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
sıla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Uykusuzluk demeyinnnnnn Big Grin ben napayım cumartesi sabah 08:00da kaltım teee pazar da sabah 05:10da yattım sonra 12:00da uyandım gece 03:00a kadar uyuyamadım bu sabah 07:30da uyandım ne uyuduğumu ne uyandığımı anlamadım yeminle Big Grin

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Big Grin
cıx Big Grin
sana bişey olmaz yenge Big GrinCool
Bunlar tatlı telaşlar Big Grin

Öyle öyle de uykusuzluktan naptığımı bilmiyorum Big Grin

Ara
Xesar
Big Grin
uykusuzluk zor ama geçer geçer akşam gidince hemen uyu Big Grin
Ara
ZencefiL
film çok güzeldi ... Ama çok ağlatıyolar yaa bi ara katılılarak ağlamamak için kendimi tuttum...Özetini anlatmamı beklemiyon heralde di mi xesar Big Grin
Ara
sıla
ZencefiL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:film çok güzeldi ... Ama çok ağlatıyolar yaa bi ara katılılarak ağlamamak için kendimi tuttum...Özetini anlatmamı beklemiyon heralde di mi xesar Big Grin

Anlatma izlicemmmmm Smile)))

Ara
Xesar
Big Grin
valla bekliyorum Big Grin
dizide iyiyim diyodun filmdede belki iyisindir Big Grin
tahammül edemem ben o filmi seyretmeye hele ağlatıyolarsa beni kesin sinemadan atarlar Big Grin ben filme ağlayan yada korkan insanlar gördümmü dayanamam gülme krizine girerim Big Grin en iyisi sen anlat Big Grin
Ara
sıla
XESAR Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big Grin
valla bekliyorum Big Grin
dizide iyiyim diyodun filmdede belki iyisindir Big Grin
tahammül edemem ben o filmi seyretmeye hele ağlatıyolarsa beni kesin sinemadan atarlar Big Grin ben filme ağlayan yada korkan insanlar gördümmü dayanamam gülme krizine girerim Big Grin en iyisi sen anlat Big Grin

Dizide benim kadar iyi olmadığını söylemişti Big Grin
Ayrıca anlatsın istiyosan özelden yazsın ben bilmek istemiyorum gidip izlemek istiyorum Smile))

Ara
Xesar
Tamam yenge Big Grin dediğin gibi olsun Big Grin
Ara
ZencefiL
yok ben anlatamam iyi değilim anlatmada iyi seyirciyim ben Big Grin ama film hakkında hiç bişey bilmeden gittim izledim ya çok güzeldi yaa sılaaaağ selpak almayı unutma yanına ben o hatayı yaptım yüzüm boynum ıpıslak çıktım Big Grin
Ara
history
Selam arkadaşlar,mutlu günler.
Ara
ZencefiL
hoşgeldin history
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-29-2024, 10:15 AM