:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canı Sıkılanlar
onaç
yarına kadar yatıs sora bakıcaz reyon gorevim değismis bakalım nasıl olucak
Ara
Xesar
sıla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ben de gerilim korku polisiye bilimkurgu macera psikolojik gerilim kitapları severim Smile))

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Ya böyle kitapların içinde değişik şifreler çözülmesi gereken olaylar olunca daha çok keyif alıyorum.Sürükleyici oluyor .Birde farklı mekanlar farklı yaratıklar falan Smile
Ara
Xesar
onaç Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yarına kadar yatıs sora bakıcaz reyon gorevim değismis bakalım nasıl olucak
Hayırlısı olsun Allah yardımcın olsun Smile
Ara
onaç
allah razı olsun arkadasım insallah
Ara
sıla
XESAR Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
sıla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ben de gerilim korku polisiye bilimkurgu macera psikolojik gerilim kitapları severim Smile))

Ya böyle kitapların içinde değişik şifreler çözülmesi gereken olaylar olunca daha çok keyif alıyorum.Sürükleyici oluyor .Birde farklı mekanlar farklı yaratıklar falan Smile

Yaratık fln sevmem de çözülmesi gereken cinayetler etrikalar da benim ilgimi çekiyo Smile))

Ara
Xesar
Bir ara Agatha Christie'nin kitaplarını okuyordum sonra Stephen King, Sonra Dan Brown, sonra biraz sıkıldım kitaplardan baya bi süredir okumuyorum.
Ara
history
En som Orhan Pamuk'un İstanbul romanına başladım,iki yildır bitmiyor.
Ara
Xesar
En sonunda kitap seni İstanbul'a getiriyor history Big Grin
Kitapta anlatılanlar kafi gelmedi galiba Big Grin
Ara
sıla
Dan brownun tüm kitaplarını okudum Ahmet Ümit de severim John verdon birileri daha var da isimlerini yazmak zor adamların Big Grin

Ara
history
XESAR Adlı Kullanıcıdan Alıntı:En sonunda kitap seni İstanbul'a getiriyor history Big Grin
Kitapta anlatılanlar kafi gelmedi galiba Big Grin

İlahi adalet mi yoksa kader mi bilemedim..Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-30-2024, 12:02 AM