:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canı Sıkılanlar
history
Allah korusun,spor yapmak ayrıcalık,ben işe gitmeden önce kros yaparım ,öyleki sabah namazında uyanır saat sekize kadar...İstanbulda olur mu bilemiyorum.
Ara
Xesar
Evet spor yapmak güzel , yapmayınca vücut bırakıyor kendini, İstanbul da yaşayacağın yere göre değişir.
Ara
history
Çok haklısın,muhtemelen Anadolu yakası olacak,ortam olur inşallah.
Ara
Xesar
Anadolu yakası Avrupa yakasına göre çok daha müsaittir bu tarz düşünceler için doğru bir seçim olur. İş şartları da uygunsa senin için en iyisi o olur Smile
Ara
history
Bencede,işe yakın bi ev olsun istiyoruz,,,
Ara
Xesar
Mantıklı mesafeler uzadıkça zaten İstanbul da yol insanı çalışmaktan daha çok yoruyor. En doğru seçim işe yakın bir ev olur.
Ara
history
Kendimi düşünmüyorum inanki,bayan için çok zor...
Ara
Xesar
Evlilikte insanlar tek başına olmadığı için , kendini düşünmen biraz abes olurdu zaten. Senden de kendini düşünerek hareket etmeni zaten beklemem. Smile
Ama bu şehrin trafiği bayan erkek diye cinsiyet ayrımı yapmıyor haberin olsun Big Grin
Ara
history
XESAR Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Evlilikte insanlar tek başına olmadığı için , kendini düşünmen biraz abes olurdu zaten. Senden de kendini düşünerek hareket etmeni zaten beklemem. Smile
Ama bu şehrin trafiği bayan erkek diye cinsiyet ayrımı yapmıyor haberin olsun Big Grin

Çok haklısın,birde arabamla gitmek zorundayım,çokkk zor.
Ara
Xesar
Arabayı sürekli kullanmak zorunda değilsen , toplu taşıma araçlarının faydası daha çok oluyor ama sürekli kullanmak zorunda olunca şartlar değişir.
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 12 Ziyaretçi
  Tarih: 05-20-2024, 12:43 AM