:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canı Sıkılanlar
Xesar
onaç Adlı Kullanıcıdan Alıntı:önümüzdeki maçlara bakıyoruz benim düz mantıklarım meshurdur.

tercih meselesi tabi Smile
Ara
sıla
Bu ne yaaa burası kahveye dönmüş Big Grin
Sarmadı muhabbet siz devam edin kafanıza göre kahve yapsın pilav yapsın bakalım siz doğru insan mısınız o güzel pilav yapan için ya da kahve yapan cadının?? !!!!!!

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
Ara
Xesar
sıla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bu ne yaaa burası kahveye dönmüş Big Grin
Sarmadı muhabbet siz devam edin kafanıza göre kahve yapsın pilav yapsın bakalım siz doğru insan mısınız o güzel pilav yapan için ya da kahve yapan cadının?? !!!!!!

Big Grin
yenge Cool
hoşgeldin Big Grin
başqanında dediği gibi çokoş bi sürpriz Big Grin
Ara
history
XESAR Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
history Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
onaç Adlı Kullanıcıdan Alıntı:herseyin hayırlısı kahve yapacak cadı benim eşim olur insallah

Kahve kriterin olmasın,o kolay ama cadı, hatun bulmak bayağı bir emek istiyor,81 vilayet dolaşman gerekiyor onaç..Big Grin

seninkide bildiğin çin işkencesi birader Big Grin

Kolay değil selam ben geldim diyen hatun varmı.?Benim kriterim pilav dı.Pilav sınavından geçicek,bu da çin işkencesi..Big Grin

Senin gibi titiz bir insanın pilav kriterini hayal edemedim , prinçler tek tak sayılabilmeli demiyorsundur umarım Big Grin

Yok tabi xesar biz aştık o konuları,yemekleri ben yapacağım,pilav dahil yoksa evlenmek hayal...Big Grin
Ara
onaç
o doğru cadı olsaydı en azından askerden donmemi beklerdi bilginiz olmadan fikriniz olmasın
Ara
Xesar
history Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kahve kriterin olmasın,o kolay ama cadı, hatun bulmak bayağı bir emek istiyor,81 vilayet dolaşman gerekiyor onaç..Big Grin

seninkide bildiğin çin işkencesi birader Big Grin

Kolay değil selam ben geldim diyen hatun varmı.?Benim kriterim pilav dı.Pilav sınavından geçicek,bu da çin işkencesi..Big Grin

Senin gibi titiz bir insanın pilav kriterini hayal edemedim , prinçler tek tak sayılabilmeli demiyorsundur umarım Big Grin

Yok tabi xesar biz aştık o konuları,yemekleri ben yapacağım,pilav dahil yoksa evlenmek hayal...Big Grin

Yok dostum o kadarı aşar beni Big Grin
En fazla iki yumurta kırarım o da aç kalmamak için mangal hariç Big Grin
Ara
history
XESAR Adlı Kullanıcıdan Alıntı:seninkide bildiğin çin işkencesi birader Big Grin

Çok çalışmam lazım biliyorum çokkk..Big Grin
Ara
Xesar
onaç Adlı Kullanıcıdan Alıntı:o doğru cadı olsaydı en azından askerden donmemi beklerdi bilginiz olmadan fikriniz olmasın

Sevgili onaç,
hassas olduğunuz bir konu belli ki ama size tavsiyem bu konuyu kendi açınızdan kapatmanız. Senin tabirinle önündeki maçlara bakmalısın Smile
Ara
sıla
Maç demeyin yaaa ömrüm maçlarla geçiyo zaten Big Grin

Ara
Xesar
history Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kolay değil selam ben geldim diyen hatun varmı.?Benim kriterim pilav dı.Pilav sınavından geçicek,bu da çin işkencesi..Big Grin

Çok çalışmam lazım biliyorum çokkk..Big Grin

Ne diyeyim, Allah yardımcın olsun Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-19-2024, 04:46 PM