:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canı Sıkılanlar
AfrâsyâB
GєCєLєRเN єFєN๔เSเ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:rusçamı öpüscezzzzzz nan ..Big Grin
abi o rusça demeseydin Big Grin ruslar gibi mi deseydin ben senle öpüşmem Big Grin ama bi rus kızı iyi olurdu Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
GCLRNFNS
yildiz_gozlum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:abi gokhandan korumami olur ya baksana akli fikri dansozde oturur bu tv izler valla ben icerde olmusum kalmisim umrunda olmaz :S

falla sende haklısın esgicimm bu adam dansözü kafaya takmışş
bu sefer dansöz çıkmıycAK FALAN SENİ OYNATCAK dansöz yerine en iisi başka bişi bulmak....Big Grin
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
abi valla ayip edion ya beni oynaticak falan hem ben onun ablasiyim otur dedimmi oturur kalk dedimmi kalkar Big Grin deve cuce oynatirim be adama ya Big Grin
Ara
GCLRNFNS
çikitamuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:abi o rusça demeseydin Big Grin ruslar gibi mi deseydin ben senle öpüşmem Big Grin ama bi rus kızı iyi olurdu Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

buna nedersin gökanım.....Big Grin

TilaNguyencov.jpg

yada bu abicim seç begenn falla......Big GrinBig Grin
roller.jpg
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
alttaki merdana guzelmis iyi kafa kirar Big Grin
Ara
GCLRNFNS
yildiz_gozlum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:abi valla ayip edion ya beni oynaticak falan hem ben onun ablasiyim otur dedimmi oturur kalk dedimmi kalkar Big Grin deve cuce oynatirim be adama ya Big Grin

hahahahahhhahahahaha devee cücee deve cüce cüce deve ah yaa
ne güsel bi oyun haa tam gökanlık vall....Big GrinBig Grin:yikildim:
Ara
GCLRNFNS
yildiz_gozlum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:alttaki merdana guzelmis iyi kafa kirar Big Grin

altınada yacaktımmm esgiden sevgilerle dieeee....Big Grin:tey:
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
korkuyorum + acim yani bu halde merdane gosterdin bana sole bi lahmacun acasi gelio insanin :S
Ara
AfrâsyâB
yildiz_gozlum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:abi valla ayip edion ya beni oynaticak falan hem ben onun ablasiyim otur dedimmi oturur kalk dedimmi kalkar Big Grin deve cuce oynatirim be adama ya Big Grin
yavaş oynat ben zeybek havasında oynarım deve cüceyi ben ablama o gözle bakmam oynatmam da Angry ama mısır patlatırsa başında beklerim Big Grin
Ara
GCLRNFNS
yildiz_gozlum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:korkuyorum + acim yani bu halde merdane gosterdin bana sole bi lahmacun acasi gelio insanin :S

vaybee nasıl bi çarışım oldu pes valla
oklavadan lahmacuna geçişşşş..Smile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi
  Tarih: 05-19-2024, 04:46 PM