:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canı Sıkılanlar
AfrâsyâB
yok abi tatlı fazla yemem ama poğaca yaparsan yerim Big Grin
Ara
GCLRNFNS
_BaRbİe_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Katılıormm ati abii allahtan bişi yasmadın ya yassaydınBig Grin

he valla yassaydım görürdü herkess....Big Grin
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
benimde canim sIkILio Sad
Ara
GCLRNFNS
çikitamuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yok abi tatlı fazla yemem ama poğaca yaparsan yerim Big Grin

olum sen geceyle gündüzü karıştırdın nan
sabah gel sana kol böregi yapam o daha lessetlii.
..:yikildim::yikildim:
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
ati abi bana yapsana borek zaten acim :S ama borege 8 tane yumurta kir nolur Big Grin
Ara
GCLRNFNS
yildiz_gozlum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:benimde canim sIkILio Sad

hehe oh ne güsel sen eksiktin sende geldinnn tamam olduk şimdii
annat bakım senin nie canın sıkılıooo esgicim kşim ne etti saaaa....Big Grin
Ara
GCLRNFNS
yildiz_gozlum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ati abi bana yapsana borek zaten acim :S ama borege 8 tane yumurta kir nolur Big Grin

allahım yarabbiim sen kimseleri aç bırakma şunlara
bak ya aç olan kimvarsa duygusuzda formun kalitesini
düşürüyo bunlar ya şimdi yeni biri girse forma aç adamlar dicek bizee valla...Big GrinBig Grin:yikildim:
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
GєCєLєRเN єFєN๔เSเ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hehe oh ne güsel sen eksiktin sende geldinnn tamam olduk şimdii
annat bakım senin nie canın sıkılıooo esgicim kşim ne etti saaaa....Big Grin
ya ati abi misafi geldi bi hafta yatili dusunebionmu deli olcam ama simdi hepsi cikip dayim gile gittiler sabahtan beri yoklar pembem vardi oda gitti yanliz kaldim ustelikte karnim ac dahasi korkuyom (saka yapmiyorum gercekten korkuyorum) Sad
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
ama napim Sad
Ara
GCLRNFNS
yildiz_gozlum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya ati abi misafi geldi bi hafta yatili dusunebionmu deli olcam ama simdi hepsi cikip dayim gile gittiler sabahtan beri yoklar pembem vardi oda gitti yanliz kaldim ustelikte karnim ac dahasi korkuyom (saka yapmiyorum gercekten korkuyorum) Sad

hımmm :--/ durum vahim desene esgi o samn ne yapalım herkes pc sini alsın senin yanına gelelim omasmıConfusedmiley17:yok bence olmadı bu espiri ii deildi ya esgi ev senin elinde evde iki yumurtadamı yokk kır yee hem fazla yap bende gelirem belkii....Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 11 Ziyaretçi
  Tarih: 05-20-2024, 12:42 AM