:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canı Sıkılanlar
ZencefiL
evet çaya bandırıp günaydın deyin ıslak olsun yahu bu ne Big Grin
Ara
Xesar
ZencefiL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:evet çaya bandırıp günaydın deyin ıslak olsun yahu bu ne Big Grin

şu bizim dayı meselesini napcaz sen önce ondan haber ver Big Grin
Ara
acemhe
Nasilsiniz
"Ben senin devamın olmak istiyorum"...
Ara
Xesar
acemhe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Nasilsiniz

iç güveysinden hallice Big Grin
ya siz Dodgy Big Grin
Ara
ZencefiL
ya o laf ne anlama geliyor bi arkadaş da dedi ay bende iç güveysi olcak sandım hiç duymadım da Big Grin dayı meselesi hala olarak çözüldü Big Grin;

acemhe iyi diyek iyi olak çok şükür bi sıkıntı yok cansıkıntısından başka Big Grin sen nasılsın
Ara
Xesar
ZencefiL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya o laf ne anlama geliyor bi arkadaş da dedi ay bende iç güveysi olcak sandım hiç duymadım da Big Grin dayı meselesi hala olarak çözüldü Big Grin;

acemhe iyi diyek iyi olak çok şükür bi sıkıntı yok cansıkıntısından başka Big Grin sen nasılsın

Big Grin iç güveysinden daha iyi durumdayım demek Big Grin yani iç güveysi sıkıntılı bi durum oluyor ya genelde hacı o manada Big Grin
cıx Big Grin çözülmedi Big Grin illa dayı diycem derdim ama caydım Big Grin bi espriyi fazla uzatınca Big Grin dışkısı çıkar Big Grin
Ara
ZencefiL
Big GrinBig GrinBig Grin beni aydınlattın eyvallah broooo
Ara
Xesar
aydınlatmak bizim işimiz Big Grin Big Grin
ne demek aga ayıpsın yani Big Grin
Ara
ZencefiL
Big GrinBig Grin
Ara
Xesar
Sabah sabah aynı şarkıyı 20. defa dinletiyorum birazdan arkadaşlarım beni linç edecek Big Grin ölürsem beni unutun Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-30-2024, 02:19 AM