:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canı Sıkılanlar
ZencefiL
history Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
ZencefiL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:açaydım gollarımıı gitme diyeydimmmmm... benim yüzümdeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeennn Big Grin
Bu repliği hatırlıyorummmmmm......
bendee Big Grin
Ara
eRCi
herkes nerede
acemhe
Terkedilmis forum ...
Ara
Leader
Arkadaşlar, biz arkadaşlarımızı çağırmazsak nasıl hareketlensin. Hep birlikte bence eski günlere getirebiliriz. Bence eskisinden daha bile güzel olur. Siz ne diyorsunuz ? Başarabilirmiyiz ?
Xesar
Her zaman iyi bir ihtimal vardır.Bu arada herkese selamlar.
Ara
acemhe
Basarmaliyiz...

His geldin xesar Wink
Ara
eRCi
inş allahın izniyle olur ben iletişime geçmeye çalışırım eski uyelerin bazılarıyla tolga sen herkese toplu mail atabiliyormusun birde facebook tan da bir çalışma yapmak gerekli
Leader
AşK-ı DeRuN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:inş allahın izniyle olur ben iletişime geçmeye çalışırım eski uyelerin bazılarıyla tolga sen herkese toplu mail atabiliyormusun birde facebook tan da bir çalışma yapmak gerekli

Mail gönderebiliyorum fakat çoğu kişinin mailleri aktif değil sanırım. Birebir iletişim daha yararlı olacak sanırım Smile
Xesar
Hoşbulduk acemhe
teşekkür ederim.
Başarılamayacak iş yoktur arkadaşlar eskiden nasıl olmuşsa şimdi yine olur.
Ara
HIÇKIRIK
AşK-ı DeRuN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:inş allahın izniyle olur ben iletişime geçmeye çalışırım eski uyelerin bazılarıyla tolga sen herkese toplu mail atabiliyormusun birde facebook tan da bir çalışma yapmak gerekli

ben arada geliyorum ama kimseler yok burada
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-29-2024, 05:19 AM