:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canı Sıkılanlar
adyge55
SENDE HOŞ GELDİN HEMŞOM Smile
Ara
ZencefiL
bir nutellanın daha sonuna geldik Big Grin
Ara
adyge55
bittimi Big Grin
Ara
ZencefiL
yessss Big Grin
Ara
adyge55
o ne demek nerenin ili Big Grin
Ara
Av.bey
kıymık=) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Av.bey Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Son zamanlarda her gelen eski, aynı şeyleri söylediğinden dolayı artık olay komediye dönmeye başladı Big Grin tepki sadece sana değil yani genel Big Grin
Her gelen eski, önceden çocukça ve müthiş keyifle sohbet ettiği geyiğin dibine vurduğu insanlara özlem duyarak geliyorsa ve geldiğinde hiçbirini bulamıyorsa ve o gittikten sonra üye olan herkes kendi arasında bir düzen tutturmuşsa ve gelen eski bu düzenden bihaberse ve kendini bu düzene ait hissetmiyorsa eskiyi anar, bu normaldir. şu siteden 2 sene uzak durun geri geldiğinizde sizde aynı şeyi yaparsınız. herkes aynı sebepten gitmez. gidişe de laf diyemeyiz bu durumda. yani evet burada olanlar her şey mükemmel olabilir. yine samimi sıcak bir ortam olabilir. ama bu alışılmış bir şeylerin dışındaysa, ve damağımızda kalan tadını bulamıyorsak o damakta kalanı arar dururuz. dillendirmekte de sakınca görmüyorum. neden bu kadar rahatsız oldunuz anlamadım yani.

rahatsızlık değil benim ki.zaten o mesajımda da açıkladım olay komediye dönmeye başladı bizde geyiğini yapıyoruz olay bu.kimsenin size bir şey söylediği yok.tabi ki o günlere özlem duyuyor olabilirsiniz.
Ara
PCKoPaT
Sıla'yı arıyoruğğğm, gören söylesiiğn .
Âh be.
Ara
Av.bey
Tamam
Ara
ZencefiL
PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sıla'yı arıyoruğğğm, gören söylesiiğn .
artık bende göremiyommmmm Sad
hayırlı kandiller arkadaslarrr allah günahlarımızı affetsin dualarımızı kabul etsin inşallah.herkesin gönlüne göre versin
Ara
adyge55
kim kaybetmişki biz bulalım Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-29-2024, 05:18 AM