:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canı Sıkılanlar
(¯`•._ αѕιρяєη
cidden mi kimle ?
Ara
Firari Fırtına
Bu arada kimsenin işi gücü yokmu , devamlı canınızmı sıkılıyor sizin ??

Bol giysiler giyin , canınız sıkışmaz hemde sıkılmazsınız ... ok ...

Sevg ...
Ara
adyge55
yildiz_gozlum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:cidden mi kimle ?

onuda kendi sölesin ezgicim benim sölemem etik olmaz Big Grin
Ara
Firari Fırtına
Canat efendi ,

Senindemi caaanın sıkılıyor ....??? SmileSmileSmile

Sanmıyorum ama neyse ... Smile
Ara
Firari Fırtına
Made ın Anamur = Çikitamuz SmileSmileSmile
Ara
adyge55
Firari Fırtına Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bu arada kimsenin işi gücü yokmu , devamlı canınızmı sıkılıyor sizin ??

Bol giysiler giyin , canınız sıkışmaz hemde sıkılmazsınız ... ok ...

Sevg ...

olmazmı işten bol ne var şu dünyada az birazda canımız sıkılsın arada hiç olmazsa ömrümüz uzar demi Big Grin
Ara
Firari Fırtına
Yıldız savaşcıları gibi , yıldız gözlüm ..... Maya filmini hatırlayın çekik gözler felan SmileSmile
Ara
swettwizard82
yildiz_gozlum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yok sahsen ben girdigim ortamin iyi yadfa kotu oldugunu ilk gunen anlayabilirim bikere konusma ortamlarina girdiginizde sohbeti dinleyebiliyosaniz size anormal gelmiyosa itici deilse tabikide o ortamda kalmak isteyebilirsiniz ama zaten her ortam her insan kendini ilk zamanda olmasada bi iki gun zamanda belli eder secici olmayi ve dogru secmeyi bilirsek nezaman nerde olacagimizida biliriz duygusuz dogru bi secim bence Smile
ANLAŞILIYOR TABİKİ GENELDE SEVİYESİZ SOHBETLER ALMIŞ SİTELERİ DALGA GEÇENLER NELER VAR DÜZGÜN Bİ SİTE ARIYOR İNSAN
Ara
Firari Fırtına
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:olmazmı işten bol ne var şu dünyada az birazda canımız sıkılsın arada hiç olmazsa ömrümüz uzar demi Big Grin

Adamın canı sıkılırsa , ömürmü uzuyoo SmileSmileSmile

Vallahi iyi ...
Ara
Firari Fırtına
swettwizard82 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ANLAŞILIYOR TABİKİ GENELDE SEVİYESİZ SOHBETLER ALMIŞ SİTELERİ DALGA GEÇENLER NELER VAR DÜZGÜN Bİ SİTE ARIYOR İNSAN

Google arasan pek bulacağınızı sanmam ....

Peki siz buldunuzmu ?? Mesela duygusuz ..düzgünmü değilmi ??
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-19-2024, 06:50 PM