:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canı Sıkılanlar
AfrâsyâB
hoşgeldin burcuuu Smile
Ara
swettwizard82
Hoşbuldukk
Ara
adyge55
ses kontrol pardon yazı kontrol Big Grin
Ara
CaNaT
swettwizard82 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Böyle Bi Siteye Ilk Defa üye Oldum Sizin Isminiz Nedir

benim adım ercan bende böyle bir siteye ilk defa üye olmuştum ve hala buradayım alışkanlık yaptı burası Smile
sende alışırsın yavas yavas biz seni severiz sen bizi öle idare edilir gidilir işte
çok ii insanlarla tanışaksın burada bundan emin olabilirsin ben çok severim buradaki kerataları SmileSmile
Ara
CaNaT
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ses kontrol pardon yazı kontrol Big Grin

her şey düzgün devam edebilirsin Big Grin tamam Big Grin
Ara
adyge55
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:benim adım ercan bende böyle bir siteye ilk defa üye olmuştum ve hala buradayım alışkanlık yaptı burası Smile
sende alışırsın yavas yavas biz seni severiz sen bizi öle idare edilir gidilir işte
çok ii insanlarla tanışaksın burada bundan emin olabilirsin ben çok severim buradaki kerataları SmileSmile

eywah potansiyel işe koyuldu Big Grin Big Grin
Ara
adyge55
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:her şey düzgün devam edebilirsin Big Grin tamam Big Grin

eminmisin ercan bence bi anormallik var ortada yada bana öle geldi Big Grin
Ara
swettwizard82
Aslinda Internetten Nefret Ettim Herkes Farkli Bi Arayiş Yada Niyet Içinde Saygi Yitirilmiş Ama Insan Cani Sikilinca Yada Boş Kalinca Yinede Bakiniyor Işte
Ara
adyge55
swettwizard82 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Aslinda Internetten Nefret Ettim Herkes Farkli Bi Arayiş Yada Niyet Içinde Saygi Yitirilmiş Ama Insan Cani Sikilinca Yada Boş Kalinca Yinede Bakiniyor Işte

aynen katılıyorum Confusedmiley20:
Ara
AfrâsyâB
emin ol saygıda var burada sevgide Smile farklı arayış yok burada herkesin bir nedeni var oda birbirimizi sevmemiz saymamız duygusuz bi aile oldu benim gözümde Smile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-28-2024, 01:38 AM