:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canı Sıkılanlar
ZencefiL
hayırlısı olsun amin dielimBig Grin
Ara
YasSmin
history Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Hay Allah,afedersin Sılanın kardeşine mutluluklar..Umuyorum izin alabilirsin çok istediğin gözlerinden okunuyor...

Amin inşallah alır inşallahhh Big Grin
Ara
ZencefiL
:yikildim: hepinizin duasını aldım artık olması lazımTongue
Ara
sıla
teşekkürler arkadaşlar Smile amin Smile

zencoşum da gelebilir inşallah maşallah Smile heh annenlere de ki şirketi temsilen gitcem ben kimse gidemiyo ayıp olmasın kıza fln ay ne biliim ya bişeyler de Tongue vur kır parçala bu izni kopar Tongue Big Grin
Ara
history
Amin..amin...aammmiiiiinnnn
Ara
ZencefiL
sıla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:teşekkürler arkadaşlar Smile amin Smile

zencoşum da gelebilir inşallah maşallah Smile heh annenlere de ki şirketi temsilen gitcem ben kimse gidemiyo ayıp olmasın kıza fln ay ne biliim ya bişeyler de Tongue vur kır parçala bu izni kopar Tongue Big Grin
:yikildim: şirketi temsilen hee.. evet cok mantıklı .. inşallah maşallah izin alabilirim umarım sanırım .. annemi kandrrsam babaya da ufak yalan sölerz o çünkü nikahı katarsam izin vermez bilirim işte arklarla sinemadaydık diebiliriz tabi biraz düşünmem lazım yalanlar için:lol:
Ara
YasSmin
Okuldan kız arkdşm bursaya taşınmıştı o gelmiş şimdi teyzesine onunla görüşcez kızlarla toplanıp sinema falan yaparıs de olmadı at benim üstüme sitiyorsa arasınlar hani beni verirsin numaramı illaki babacığa yalan söliceksek. NAsılsa yanımda olucaksın sorun olmaz :lol:
Ara
history
Kesinlikle yalan söyleme,doğruyu söyle izin alacaksın....
Ara
ZencefiL
anneme dicem zaten yasolan görüşüp ordan nikaha gidelim felan babamada derz sinema biraz geçti filan bu güzel yalan olarBig GrinBig Grin
Ara
ZencefiL
history Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kesinlikle yalan söyleme,doğruyu söyle izin alacaksın....
doruyu söleynce izin alamıorumBig Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-29-2024, 05:19 AM