:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canı Sıkılanlar
YasSmin
4 dk snr unutturmayın 44üde ben yakalim bari Big Grin

işten kaçta çıkıp yetişcdn sen peki SIlam
Ara
MaNeSiA
düşünecek kimsem bile yokkkk Sad Sad Sad Tongue Tongue
Ara
ZencefiL
11.55i yakalıcamBig GrinBig Grin ya daldım muhabbeteeeeeeeeee Sad
Ara
MaNeSiA
hava değişimi istiyorum ben bi kaç gün izin şöyle bi samos yapacak kdr izin ver be bosss
Ara
ZencefiL
:yikildim: bn de bugün parise ucuorummmm
Ara
MaNeSiA
hadi gel senide samosa götürem burda arada deniz olmasa yürüme mesafesinde ama su üstünde yürümeyi henüz keşfedemedim Tongue Tongue Tongue
Ara
sıla
YasSmin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:4 dk snr unutturmayın 44üde ben yakalim bari Big Grin

işten kaçta çıkıp yetişcdn sen peki SIlam

13,30da çıkıyoruz bugün ben yaptım planımı dooru kuaföre gitcem kuaförde işim 14,30da fln bitse aşkım alcak beni inşallah umarım Big Grin ordan kuzenim güzellik uzmanı onun çalıştığı yere gitcez 15,30 16gibi orda olsak makyajımı yapıcak o ordan da 16,30 17 gibiçıksam 17,30da evdeyim aşkım beni eve bırakıcak giyincem salona gidecez Big Grin bu kadar Big Grin Big Grin
Ara
ZencefiL
11.55 biri beni 5 kat daha fazla düşünuooo:teytey:
Ara
ZencefiL
sıla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:13,30da çıkıyoruz bugün ben yaptım planımı dooru kuaföre gitcem kuaförde işim 14,30da fln bitse aşkım alcak beni inşallah umarım Big Grin ordan kuzenim güzellik uzmanı onun çalıştığı yere gitcez 15,30 16gibi orda olsak makyajımı yapıcak o ordan da 16,30 17 gibiçıksam 17,30da evdeyim aşkım beni eve bırakıcak giyincem salona gidecez Big Grin bu kadar Big Grin Big Grin

oooo plan program hazırrrrBig GrinBig Grin eniştem sıkı tutsun seni bak kaçırırlar seni çok şık olunca
Ara
YasSmin
plan kıtı kıtına birbiri ucuna eklenmiş inş bi aksilik çıkmazsa herbişey hemencecik en güzeliyle olur cnm Big Grin foto istiyoruz ona göre Big Grin

Benide götürün Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-19-2024, 06:50 PM