:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canı Sıkılanlar
sıla
ZencefiL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:gülmeeeeeeeeeeeeeeeeeeeğğğ Confusedlick::wavey::wavey:

oyyy kıyamam :glomp: ne gülmesi be koptum :yikildim:
Ara
# Pè®iM§ii #
Gelin Kızlar Bugunu İğrenç Gün İLan edip kınayalımmm Big GrinBig Grin
Ara
ZencefiL
neyeee :yikildim: yürüyüşümemiiiii doru söle Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin :yikildim:
Ara
YasSmin
ZencefiL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bnm sinirden kaşım oynuodu kalp gibi atıodu durdu ama şimdi ... ne oldu sana hayrdr :S

ay bilmiyorum sana muska bana büyü yaptıar sanırım. Elim ayağım tutmuyor. Anden sinirleniyorum şuan sinirli olduğum gibi. Bişeyleri devirip duruorum. Dosya verdiler aynısından bi tane daha yapılcak karıştırdım 2 tane imzalı sayfayı kaybettim buldum yeniden kaybettim buldum beynim döndü ya ağlayığ duruyom birde anasını sattımın siniri feci bişey ya gelene geçene çatıyom :cokkizdim::cokkizdim::cokkizdim:
Ara
sıla
:S anneeeeeeeeeeeeeeeemmmmmmmmm kıyamam benim civcivlerime nazar mı değmiş Big Grin tütütütü gözü olanın gözü çıksın inşallaaaaaaaaahhhhhhhhhh (AMİN) ben de kaç kere ayağımı burktum bizim nazarı değen zöhre bacı ayakkabıların çok güzelmiş dedi sağ salim eve giderim inşallah :S
Ara
ZencefiL
ooooooooooo herkeşlerde maceraaa.. oy yazık saaa beebem yaa eli ayağı dolaşmış

bugün sağ sallim eve gtsekte .. yarın olsaa :S oda bitse cuma olsa:/ yada bnmkinin gitçeği gün gelse en iyisi abi onu gördmmü sabah sabah berbat oluorum
Ara
sıla
he cuma olsa da ben de ctesi gelmesem Big Grin angaraya gidiciiizz Big Grin ay tam da seçim arifesi ne kalabalık olur gerçim gezecek vaktimiz olmayacak eminim ki Tongue ev yerleştirmekten ayyyyy düşünemiyorum curcunayı Tongue Big Grin
Ara
YasSmin
Senin ki kim nereye gidio?

Bak şimdide mozilla gerizekalısı kapdım kapanmamış am sistemi kapatın yeniden başlatın do. Pcy kapatsam program bugünlük devredışı kalıcak. Hay ben böle sistemin :cokkizdim: internet explorerda da sayfalar kitlenio 5 dk bekliosun ot gibi açılsın die. :Ates:
offff offff :Of:

Sılam sende dikkt et kuuzm çıkar ayakkabıları öle dolaş bence. Topuklumu giydiklerin nasıl ki
Ara
ZencefiL
offf offf herşey üstüste gelmiş kuzum o mozillaya söel gelmiyim oraya görevini bilsin...

ay sılaaaaa sen gt bnde yukarı cıkım valla rc ile gün geçirmek daha iyi

bu arada bnm ki bitane hamile vardı ya gtcek bnm uyuz oldugum insan o dogum iznine gtcekte ondan :/
Ara
YasSmin
Aaaaaa doğurmadımı halen o doğursa ya içerde bekletip napıo çocuuuu Big Grin

Zencom bildiğin gibi deil demin creaturenin uyuz oluorum konusunda iç savaş başlattım yazdıklarıma bi baksana :S Sinirlerim aniden doluo bitio ya :S
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-29-2024, 04:57 PM