:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canı Sıkılanlar
ZencefiL
hemmmmmmmmmmmmm Big GrinBig Grin
Ara
YasSmin
Şşşşt kendimden tırstım ha lafa bak;

Senin zamanındaki çoğunluk yok burda bide göz kırpma işareti sanki ayağını denk al haaaaa der gibi olmuş :lol:
Ara
ZencefiL
:hahaha: hakketten bn bugun ii deilim sende deilsin yaso bi bütün gibi bak nekadan güzel duygusuz üyeleri bütünlügü:lol:
Ara
CReATuRE
YasSmin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Confusedympathy: Saolasın zencommmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Creature sen hep gel zaman daha çabuk geçsin emi Big Grin

Zencom bize söleyebilceğini zannetmiyorum hani Big Grin Boş olan yerin sahibi çok olur derler creature ondandır şuan takılan 3-5 kişinin tavrını o şekilde anlaman senin zamanındaki çoğunluk yok burda çünkü :happy::wink2::grumble:

yanlış bi düşünceye kapılmayın...size söylenen bi laf yokki burda...üstü kapalı bi yerlere gönderme yaptım o kadar...Wink

şu var siz burda yoksunuz farzedelim o zamanda bu forumun ne tadı kalacak bende olmama başkalarıda...şuan devam etmesinin nedeni belki sizlersinizWink
ZencefiL
ayyyyy teşekkrLEr üstü kapalı olmadan ii bişe dedin creatureBig Grin herkezler iiki var tabi o yok bu yok derken tabi kimse kalmaz öle
Ara
YasSmin
Vay vay vay vayyyy koltuklarım gene kabardı hava yaptım birden :lol: Burda olmamızın sebebi birbirmizsek çoğunluk birbiri için burda demektir. Biraz reklam lazım bu site için. Ah ben çalışmasam iyi reklam ederdim ama çalışıorum asıl girmem gereken saatlerde burda olmuyorum Big Grin Neyse biz bize yeteriz dielim fb gibi Smile Mrk etme bak bize demediğini anlamışım zaten =D

Zencom iyi dielim tabisi ben nasıl iyi olemmmm başımı dağlara taşlara dolaplara vureeeem eksik hissediorum kendimi hele dün gece vay anasını yaa eve bi gittim saat 7de bi yatış sabah 7de uyandım :lol:
Ara
sıla
CReATuRE Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yanlış bi düşünceye kapılmayın...size söylenen bi laf yokki burda...üstü kapalı bi yerlere gönderme yaptım o kadar...Wink

şu var siz burda yoksunuz farzedelim o zamanda bu forumun ne tadı kalacak bende olmama başkalarıda...şuan devam etmesinin nedeni belki sizlersinizWink

üstü kapalı yapma gönderini açık ol da kim kimi ya da kendini ne zannetmiş herkes bilsin
Ara
YasSmin
Evet biz herbişeyimizi açıkça sölüoruz ki açıklığımızla böle güzel dialoglar kurabilioruz merak etme alınma gücenme olmuyor bizde Big Grin
Ara
CReATuRE
sıla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:üstü kapalı yapma gönderini açık ol da kim kimi ya da kendini ne zannetmiş herkes bilsin

sıla sorun nedir ?

kimin kimi nasıl bileceğini yada benim insanları nasıl bilmem gerektiğini yanlız benim bilmem yeterli sanırım kimsenin bişeyi bilmesine gerek yok yada burda isim vermeme gerek yok...zaten o kişiler şuan buralarda olmuş olsa lafımı esirgemezdim sıla rahat ol...beni tanımadığın için böyle konuşman doğal...
polemiğe gerek yok sanırım çünkü ortada senlik bi durum yok...
sıla
yani öyle ortaya bi laf söyleyip kenara çekilmekle olmaz herkesi zan altında bırakıyosun ayrıca ben kimseyi göremiyorum kendini forumun sahibi gibi gören öyle zanneden fln... gelen geliyo muhabbetimiz ediyoruz aaa eskiden 15-20 kişi olurdu imse yok diye biz 3 kişiyiz konuşmayalım mı diyelim yani anlayamadım
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-28-2024, 12:29 AM