:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canı Sıkılanlar
YasSmin
Zencom nostradamus gibi oldun haaa korkutma kızı Big Grin Puzzle çok uğraştırıyo adamı ya hele birsürü parçaysa of of of =)) Bugün eve gidince yat bi şöööle erkencikten Big Grin
Ara
ZencefiL
1000 parça gördm Big Grin bayaaa yapmışlağğ Big Grin biter inşallah o Tongue
Ara
sıla
bier biter bi günde o kadar yaptıysak Big Grin ya sorma adam beynimi yicek onu ara bunu yap getir götür öldüm ben öldümmmmmm Tongue
akşam eve gider gitmez yemek bile yemeden yatmayı düşünüyorum yaso da masa da duran puzzle beni kendine çekebilir Big Grin Big Grin Big Grin
Ara
sıla
heh gazetedeki habere bakın iyi bir hafıza için 7 saat uyku 5saat uyuyunca akılda bişe kalmıyo Tongue Big Grin Big Grin
Ara
ZencefiL
:yikildim: demek az uyuynca onda böle oluoruzBig Grin bağlantılar kopuyoo
Ara
YasSmin
iyi hafıza 7 saatse 12 saatte hafızakartlı olması lazım insanın ama alakası yok anacım 12 saatte uyusam bi işe yaramıo bende :lol:

Ah o puzzle hastalık oluo insanda arkadaşım 1000i bitirnce 1500e direk geçiş yaptı
Ara
ZencefiL
ben tek yapamam valla sıkılırım Big Grin puzzle yapmak güzeldir tabi yanında birisi varsaBig Grin gene duygusala bagladımBig Grin
Ara
YasSmin
oy yavrum kıamam ben sana =D Kardeşlerini topla kuzilerinis ende yap Big Grin
Ara
ZencefiL
kardeşim yuk Sad kuzilerm de istnabulda yok .. tek ben en iisi yapmamak Big GrinBig Grin
Ara
sıla
tek başıma 500lük yaptım sonra 1000lik yaptım bitanede sonra da kuzen ecoşla 1500lük yaptık ama hepsi heba oldu gitti :S
buna gözüm gibi bakıcam Big Grin kardeşimin çeyizine vercem dantel fln yapamıyoruz bari bi puzzlemız olsun duvarında Big Grin hem de manalı olucak kız kulesi manzarası aldım Ankaraya gelin gidiyo kaydişkom baktıkça hem istanbul hem biz geliriz aklına Big Grin Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-19-2024, 01:45 PM