:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canı Sıkılanlar
sıla
ZencefiL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big Grin afiyet bal şeker olsuuuuuunnnn..biz kadınlar böleyz işte hiç tatmin olmayızTongue bn olmuştum da takiiii dn sıla ölçene kada :yikildim:

yahu siz zorladınız beni buna Tongue Big Grin hem o ölçümlerdeki şey diyetle düzelmez sipor yapcen Big Grin
Ara
ForAway
Tamam bebeğim.Ama malesef gelemiceem.
Betüş geliyo bana.
Sende geel.Ama annen izin vermiyo.
---
Evet.Etkinlikler vardır Big Grin
Ayy ben zaten bugn öldüm.
Okula gitmedim orda flama taşıdım (:
Berkanda vardı o bayrak taşıyodu (:
Ara
ZencefiL
sipora başlayrumm bu akşamdan itibaren mekik çekecem her akşamBig GrinBig Grin
Ara
YasSmin
hee göbeeemdeki yağları kasa çevircem diiiiisun sonra mekiiiii bırakınca o göbek sarksın istiiiiyrum diosunnnn denişik Big Grin

Her akşam yürü yada koş biraz olduda bitti maşallah hem totoşun sıkılaşır hem bacak hem karın bölgen erir ohhhh
Ara
sun fairy
ForAway Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Tamam bebeğim.Ama malesef gelemiceem.
Betüş geliyo bana.
Sende geel.Ama annen izin vermiyo.
---
Evet.Etkinlikler vardır Big Grin
Ayy ben zaten bugn öldüm.
Okula gitmedim orda flama taşıdım (:
Berkanda vardı o bayrak taşıyodu (:

Selamımı söyleseydin :tey:
Cumartesi görüşürüz ozmn napalım Big Grin
Ara
sıla
YasSmin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hee göbeeemdeki yağları kasa çevircem diiiiisun sonra mekiiiii bırakınca o göbek sarksın istiiiiyrum diosunnnn denişik Big Grin

Her akşam yürü yada koş biraz olduda bitti maşallah hem totoşun sıkılaşır hem bacak hem karın bölgen erir ohhhh

ahahahhaaaaaaaaaa :yikildim:
Ara
ZencefiL
ohoooooo oooo hergün yürüdüğüm yolları bilsenBig GrinBig Grin sıpsıkı olmam lazımdıBig Grin nası tempolu yürüom yaaaBig Grin

bidk şimdi mekk yabıcam sora yapmadımmı sarkmamı olcak sılaaaaaaaaaaaaaaaaa ne dedi yasminn nabıyım anlamadımBig Grin
Ara
YasSmin
Polis okulu sınavlarına çalışırken mekikten kızlar sınava giriolar die mekik çekmeye alışmıştım her gece her gece en az 30 çekip bırakıodum sonr abaktım göbek kası oluşmaya başladı dedim bikiniyle harika durur devam. Besyocu arkadaşlarım var onlar bizde kaldıklarında aynısını yapınca kızdılar bana. O gün bugündür mekiği bıraktım ben. Saolsun işyerindeki merdivenler iyi totoşum kalktı hahahaha :lol:
Ara
ZencefiL
:yikildim::yikildim:ahahahaha bnde bnde çıkıp ınıom bide köprünn merdvnlerii ohooo ooo:lol:
Ara
sıla
o merdiven hikaye Tongue bizim ev iki katlı akşamları eve gittikten sonra kaç kez inip çıkıyorum bilemicem bişe olduğu yok Tongue
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-29-2024, 07:49 AM