:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canı Sıkılanlar
YasSmin
sıla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:he gidelum hee Tongue

şimdi aldığım iğrenç bir haberi sizlerle paylaşmak istiyorum haftasonu tüm yurtta yağış bekleniyor sıcaklıklar 8derece düşcekmiş Tongue

yahu ne kadar ısınmıştı ki 8derece düşse kış geldi demek oluyo :S

ahanda kalbime bir şokt kalp krizi nedenim olcan Sıla bu haberler Confusedtoned:
Ara
sıla
ben küçük çaptı bi enfaktüs geçirdim zaten :S
Ara
# Pè®iM§ii #
Oysa Haftasonu O Kadarda Adalarda Bisiklet Gezisi Planlamıstım Sad Pöfffff Havalar Delirtiyo Beni
Ara
sıla
he biz niye diyoruz nisan bitse hemen diye bi bildiğimiz var di mi Big Grin
Ara
YasSmin
Yaniii yaniii boşna nisanı bitirmeye çalışmıoruz şuracıkta Big Grin
Adalarda bisiklet gezisimi tek deil O'nla dimi :mad:
Beni de götürün ya :argh:
Ara
# Pè®iM§ii #
Gel Meleğim Volkide Gelcekmis Saten Bu Haftasonu Hep Birlikte Gideriz Hem Görmüs Olursun ?
Ara
YasSmin
Volki çağırdı gidek kardeşim die ama gelemem biliosun daha dün akşam arıza çıkardım bizimkilerle yok ya ben taşınam İst.a gerçekten olmuyor böle Sad
Ara
# Pè®iM§ii #
Offff Yaaa Sad Banada Dedi Yasmini Kandırcam Diye Gelmez Kardesim Dedim Gelemez Buaralar Dedim İkna Ederim Dedi Amma Velakin Sonuç Başarısız Cumartesi Geliyo Buraya Bakalım Tanıştırcam Bizimkiyle Big Grin
Ara
ZencefiL
pöfffffffff yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ilkbaharın tadını çıkaramadım üşümek isdemıorum artık, kemiklerime kadar ısınmak isdıorum ya Big Grin
Ara
sıla
bu tuğbanın salaklıklarını
bir gün tuğbanın biriiiiiiiiiiiiii diye başlayan kitap çıkartıcam temel fıkralarını geçicem yemin ederim Big Grin Big Grin :yikildim:
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-29-2024, 04:57 PM