:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canı Sıkılanlar
Yorgun Yürek
hakan2796 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:gnydın hoş geldin
sanada günaydın h.b.
Ara
adyge55
Esra-ışık Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tşkLer Murat iyiyim sen nasılsın biraz geç kaldım da Smile

o kadarcıktan bişey olmaz idare ettim seni hadi bu seferlik ama bidaha olmasın Big Grin
Ara
Yorgun Yürek
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:o kadarcıktan bişey olmaz idare ettim seni hadi bu seferlik ama bidaha olmasın Big Grin
yooo bidaha olmaz da Murat ben işe geç kaldım yani onu diyom hem burada idare edeceğini biliyim Big Grin
Ara
hakan2796
Esra-ışık NASILSINIZ?
adyge55
Esra-ışık Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yooo bidaha olmaz da Murat ben işe geç kaldım yani onu diyom hem burada idare edeceğini biliyim Big Grin

zaten bende işe geç kaldığın için demiştim zaten burda idare ediyoruz seni Big Grin
Ara
Yorgun Yürek
hakan2796 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Esra-ışık NASILSINIZ?
tşk ederim sen nasılsın ?
Ara
Yorgun Yürek
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:zaten bende işe geç kaldığın için demiştim zaten burda idare ediyoruz seni Big Grin
haaa çokk saol Murat ya sende olmasan valla halim harap Big GrinBig Grin
Ara
adyge55
Esra-ışık Adlı Kullanıcıdan Alıntı:haaa çokk saol Murat ya sende olmasan valla halim harap Big GrinBig Grin

ne demek sende saol şimdi 5 dk.geç geldin diye işe idare etmeyelimmi yani seni ayıpsın Big Grin
Ara
hakan2796
Esra-ışık Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tşk ederim sen nasılsın ?

teşekkürler bende iyiyim işte okulla ilgileniyoruz...
Yorgun Yürek
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ne demek sende saol şimdi 5 dk.geç geldin diye işe idare etmeyelimmi yani seni ayıpsın Big Grin
Murat 5 dk deilki yaffBig Grin 40 dk.Big Grin :yikildim:
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-30-2024, 12:02 AM