:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canı Sıkılanlar
can yoldaşım
BeRAtS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Memursunuz yani güzel
Hangi kurumdasınız ?

çok kibarsınız beyfendiBig Grin
Ara
can yoldaşım
BeRAtS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Masa gibi sandalye gibi
Ya bunlarda biraz odun dermiş gibi oldu ama Big Grin öle bişiler işte Big Grin

ewet biraz öyle olduu..
peki sen ewlimisin?:??
Ara
CaNaT
Yok henüz değil Smile Smile
Yaşım ufak Big Grin
Beni bozuyorlar yoksa çok çok beyefendiyimdir bakma sen Smile Big Grin
Ara
can yoldaşım
BeRAtS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yok henüz değil Smile Smile
Yaşım ufak Big Grin
Beni bozuyorlar yoksa çok çok beyefendiyimdir bakma sen Smile Big Grin

he anladım yaşın ufak Big Grin orda yazıyodu pek diikkat etmemişim affola Big Grin Böyle bi soru sorduğumBig Grin için ewet biraz daha war ewlenmene

bu arada yemekler süperdi akşam bir erkek için zor bi menüydüBig Grin ama seni kaçırmasınlar dikkat et:yikildim:yaşın küçük ama :Smile
Ara
CaNaT
can yoldaşım Adlı Kullanıcıdan Alıntı:he anladım yaşın ufak Big Grin orda yazıyodu pek diikkat etmemişim affola Big Grin Böyle bi soru sorduğumBig Grin için ewet biraz daha war ewlenmene

bu arada yemekler süperdi akşam bir erkek için zor bi menüydüBig Grin ama seni kaçırmasınlar dikkat et:yikildim:yaşın küçük ama :Smile

Big GrinBig GrinBig Grin afiyet olsun verdin mi puanlarımı bakim Big Grin
Yok ya kızlarda iş yok Big Grin
zaten bende kaçmam kimseye isteyen varsa gelsin istesin ama demi yani Big GrinBig Grin
Ara
can yoldaşım
yok wermedim daha puanlama gizliii Big Grin
hem parayı kırışçazmı benim çıkarım neeBig Grin
Ara
CaNaT
Benim yemekler sana dokunur Big Grin Sen dikkat et yediğine içdiğine Big Grin Kırışma derken Big Grin
Onca emek verdim sen iki yorum yapcan puan vercen die ortakmı oluyorsun hemen aşkolsun Big Grin ufaklığa alırdık hediyemizi daha ne istiosun Big Grin
Ara
can yoldaşım
BeRAtS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Benim yemekler sana dokunur Big Grin Sen dikkat et yediğine içdiğine Big Grin Kırışma derken Big Grin
Onca emek verdim sen iki yorum yapcan puan vercen die ortakmı oluyorsun hemen aşkolsun Big Grin ufaklığa alırdık hediyemizi daha ne istiosun Big Grin

olmaz banane yemeklerden yedim Big Grin
ŞİMDİ HER ŞEYİ İTİRAF ETÇEM Big Grin

bigün ercanla yemekteyiz programına katılamya karar werdik..sonra ikimizde geçtik 2mizide aldılar ama ben ne yazık ki yemek yapmayı bilmiyom hele ercan hiç bilmio yapıo ama görünüşte güseldiler ewet ama tatları iğrençtiBig Grin bana kazandığı paranın yarısından fazlasını wercekti ama şimdi wermicem dioBig Grin aslında yemekler iğrençti..diğer yarışmacılarada biraz para wererek onlarada ydeirdim çünkü onlarda kazanamıcaklarını biliodu o yüzden 100 tl ye anlaştık we ercanın kazanması için birlik olduk ama şimdi werilen puanlarda şike olduğu anlaşılınca ercan yarışmadan kowalarak(yanındada ben) yani kesin kowulcazzzBig Grin nese dewamı birazdan
Ara
CaNaT
Bunlar tamamen iftira montaj bunlar Big GrinBig Grin
komploya kurban ediliyorum Big Grin Bu hikayeye kimse inanmaz Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
can yoldaşım
BeRAtS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bunlar tamamen iftira montaj bunlar Big GrinBig Grin
komploya kurban ediliyorum Big Grin Bu hikayeye kimse inanmaz Big GrinBig GrinBig Grin

tabitabiBig GrinBig GrinBig Grin
hemen nie özel mesaj atıyon Big Grin ozaman
tehtit dolu masajlarBig GrinBig Grinbeni böyle kolay yıldıramazsın mahkemeye wercemn seni
şimdide de karakola gidiom ölürsem tek sorumlusu sen olBig Grin KAHFAMA TUÄžLA DÜŞÜP ÖLSEM BİLE SENDEN BULSUNLAR:Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 7 Ziyaretçi
  Tarih: 05-19-2024, 11:36 PM