:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canı Sıkılanlar
CaNaT
s7e7v7e7n Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bizim hdd yada ram yanarsa ne olacak hadi bunları geç board yandı ben bittim Big Grin

Yani şartları sende benim kadar biliyorsun Big GrinBig Grin
eskidin artık senin aynından bulmakta sıkıntı çekeceğimiz kesin
hadi hdd ve ram i geçtik Big Grin boardı yakarsak kaldırıp atarız seni artık sen bi işe yaramazsın daha o şekilde Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
Yorgun Yürek
BeRAtS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yani şartları sende benim kadar biliyorsun Big GrinBig Grin
hadi hdd ve ram i geçtik Big Grin boardı yakarsak kaldırıp atarız seni artık sen bi işe yaramazsın daha o şekilde Big GrinBig GrinBig Grin
Kopya yaparsın yiğenim bu okadar zor değildir dimi :yikildim: Big Grin
Ara
CaNaT
Yorgun Yürek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hea oldu düşünmemiştim bunu ben yiğenim sağolasın Big Grin

ehehehe Big Grin

sende sağol teyzom Big Grin
Ara
CaNaT
Yorgun Yürek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kopya yaparsın yiğenim bu okadar zor değildir dimi :yikildim: Big Grin

Yok teyzom yapamam yaw o imalata girer resmen Big Grin
He ama çin e yollarız onlar yaparlar gerci maliyet yükselir ama yapılır tabi Big GrinBig Grin
Ara
Yorgun Yürek
BeRAtS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yok teyzom yapamam yaw o imalata girer resmen Big Grin
He ama çin e yollarız onlar yaparlar gerci maliyet yükselir ama yapılır tabi Big GrinBig Grin
yok yaf ne imalatı yiğenim hani yapıyorlar ya insandan kopya onu diyom ben Big GrinBig Grin
çin ucuz diyorlar ama maliyet yükselmez bence çin'e yollayalım en iyisi Emiri :hihiBig GrinBig Grin
Ara
CaNaT
Yollarız tabi yoksa elimizde kalır bi işe yaramış olur şimdi eskidi bozuldu die kaldırıp atmak olmaz Big Grin
Ara
s7e7v7e7n
BeRAtS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yani şartları sende benim kadar biliyorsun Big GrinBig Grin

hem yaşlı diyorsun Tongue hemde çöpe atmaya razısın vay be gözlerim yaşardı Big Grin
Ara
PiNk_AnGeL
selamlar...
Ara
s7e7v7e7n
Selam nasılsın
Ara
PiNk_AnGeL
iiyim teşekkür ederim...
sen nasılsın?
Ara

Hızlı Menü: