:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canı Sıkılanlar
SheKer|BisHe
Aşksız Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Neyi anlamadın iyiylik dedin bende ii dedim daha okulu bitirmediğin belli canımBig GrinBig Grin

Ne demeq isdiOn sen banaaa ! Big Grin
Ara
¤ ćaяaмєLL ¤
yok vizeler desek daha doğru birde sorunlar Smile
Ara
Aşksı@z
SheKer|BisHe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ne demeq isdiOn sen banaaa ! Big Grin
yaniiiiiiiBig Grin lep demeden leplebiyi anlıyamıyorsun daha çok okuman lazım çokkkkkk şekerrrrrBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
eaqle qirl
SheKer|BisHe´isimli üyeden Alıntı viewpost.gif

yaniiiiiiiBig Grin lep demeden leplebiyi anlıyamıyorsun daha çok okuman lazım çokkkkkk şekerrrrrBig GrinBig GrinBig Grin

sanki kendisi cok anLıomuş qibi bide etrafa saLdırması cokmu insanı cıLdırrtıoBig GrinBig Grin
Ara
Aşksı@z
eaqle qirl Adlı Kullanıcıdan Alıntı:SheKer|BisHe´isimli üyeden Alıntı viewpost.gif

sanki kendisi cok anLıomuş qibi bide etrafa saLdırması cokmu insanı cıLdırrtıoBig GrinBig Grin

hehe ben ilk okulu 9 senede ortaokulu 5 senede Liseyi 4 senede Ünüversiteyi 6 senede bitirdim be tahsil deyilde ne bu beBig GrinBig Grin anlıyom tabeBig GrinBig Grinsen yinede çıldırma ama şaşen çırldirmanı istemem dakha çok gençsin be şekerBig GrinBig Grin
Ara
eaqle qirl
Big GrinBig Grin
ayy cok komiksin seni tahsiL eden o hocanınn benBig GrinBig GrinBig Grin ben qencim sen yaşLımısın ?
Ara
Aşksı@z
eaqle qirl Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big GrinBig Grin
ayy cok komiksin seni tahsiL eden o hocanınn benBig GrinBig GrinBig Grin ben qencim sen yaşLımısın ?
komikmiyim ben bilmiyordumBig Grin hocama laf yok onların sayesin ben bu tahsili yaptımBig Grin tabiki ben yaşlıyım ne sandın Big GrinBig Grin
Ara
eaqle qirl
tamam ne baqırıonnnnn ki el kadar kızaSad(:piss morukBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
¤ ćaяaмєLL ¤
yaslı ama onun kalbi genc dime asksızBig Grin
Ara
eaqle qirl
hocaların aralarında demişlerdirki biz okula gelidk bu cocuk hala burda yaf emekLiye ayrılıos bu qene burda bari bisden sonra qelen hocalara yazık olmasın biz senelerdir aynı yüzü aynı beyini qörmekten bıktık geL bis bunu tahsiL edelim yoksa bunun tahsiL olacaqı faLan yok demişlerdr...yani qüwenme ben kendim tahsiL oldum die hocalArına yat kalkta dua eddd pis moruqBig GrinBig GrinBig GrinD:
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-29-2024, 01:15 AM