:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canı Sıkılanlar
Aşksı@z
Ya bir çok kız arkadaşlarımızın daha doğrusu çoğu Muhasebe neden bu meslek çokmu cazip bir meslek söylermisin Şeker
Ara
SheKer|BisHe
Aşksız Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ya bir çok kız arkadaşlarımızın daha doğrusu çoğu Muhasebe neden bu meslek çokmu cazip bir meslek söylermisin Şeker

Yhoq yha Big Grin simdiki akLım oLsa baska bir mesLek secerdim Big Grin
Ara
Aşksı@z
ooo demek mecburiyetten yapıyorsun desene sende benim gibiBig Grin
Aama ne yapacaksın işte hayat şartları.
Ara
SheKer|BisHe
Aşksız Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ooo demek mecburiyetten yapıyorsun desene sende benim gibiBig Grin
Aama ne yapacaksın işte hayat şartları.

seN ne işle mesgulsün Big Grin
Ara
Aşksı@z
Ben Kamuda çalışıyorum
Vakıf müdürüyüm
Ara
SheKer|BisHe
Aşksız Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ben Kamuda çalışıyorum
Vakıf müdürüyüm

wuuuuwwwwwwwwwww Big Grin Müdür oLmussun daha ne isdiOn Big Grin
Ara
Aşksı@z
Big GrinBig Grin sorumluluk çok ama işim hep parayla olunca sorumluluğuda o kadar ağır.
Ara
SheKer|BisHe
Aşksız Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big GrinBig Grin sorumluluk çok ama işim hep parayla olunca sorumluluğuda o kadar ağır.

Paraylan oynuon isteH Big Grin
Ara
Aşksı@z
heee parayla oynuyorumda sen muhasebecisin bilirsin yanlışlıkla bir hata yapsan 1 milyonla 50-100 milyarın aynı olduğunuda bilirsin dimi. benim olmayan parayı napim ben yaaaBig GrinBig Grin birde hesabını veriyorsun
Ara
SheKer|BisHe
Aşksız Adlı Kullanıcıdan Alıntı:heee parayla oynuyorumda sen muhasebecisin bilirsin yanlışlıkla bir hata yapsan 1 milyonla 50-100 milyarın aynı olduğunuda bilirsin dimi. benim olmayan parayı napim ben yaaaBig GrinBig Grin birde hesabını veriyorsun

ihihihiihi Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
  Tarih: 05-19-2024, 05:57 PM