:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canı Sıkılanlar
duyqushh
h.q canım :S offfffffffffffffffffffffffffffffffffffffff forza deLi oLcam yhaa Angry
Ara
günahkeçisi
duyqushh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:h.q canım :S offfffffffffffffffffffffffffffffffffffffff forza deLi oLcam yhaa Angry

hoşbulduk hayatım :S herşey karışmış burda be:S
Ara
dj_FoRzA
günahkeçisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hoşbulduk hayatım :S herşey karışmış burda be:S

Sorma Bbam YHaaa Sad HErKEs BirbİriNE Girdi BEn YokUm die Big Grin
Ara
duyqushh
bakk azcık daha üstüme qelsinlerrr :S inanki bırakıp gidicem forumuuuu Sad :S
Ara
dj_FoRzA
Git Git sende Git GÜLAy gitti Sende Git BEnde GideriM O ZAmAnnn Siz YoKsanız BEnde YokUm...
Ara
günahkeçisi
aynen ya herkes birbirine girmiş :S

bebegm ben sensiz naparım SadSad
Ara
günahkeçisi
dj_FoRzA Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Git Git sende Git GÜLAy gitti Sende Git BEnde GideriM O ZAmAnnn Siz YoKsanız BEnde YokUm...

eee siz yoksanız bende olmam zaten bi gerekte kalmaz
Ara
duyqushh
dj_FoRzA Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Git Git sende Git GÜLAy gitti Sende Git BEnde GideriM O ZAmAnnn Siz YoKsanız BEnde YokUm...

ama ugurr sende gördünn bunaldımmm artıkk yaa qelmişler hala oo kızı bana koruyolarr :S:S Sad
Ara
duyqushh
günahkeçisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aynen ya herkes birbirine girmiş :S

bebegm ben sensiz naparım SadSad

Sad Sad ztn değer verdiğim bir kaç kişi var bu forumda sizde olmasanız bi dk bile durmam burda Sad
Ara
dj_FoRzA
duyqushh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ama ugurr sende gördünn bunaldımmm artıkk yaa qelmişler hala oo kızı bana koruyolarr :S:S Sad

TAMAm O zAman HErkes SEwdiKleriNE msn LEri VErsiN BAnLAnaLIm OLAr Mı ???? KİMS eGirmesiN Bİzden foruMA....
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi
  Tarih: 05-19-2024, 05:49 PM