:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canı Sıkılanlar
duyqushh
günahkeçisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ama ama duygu askmm Sad yapma böle ben seni ondan dha cok sewiorum senin işin war die onunla görüşmüştüm Big GrinBig Grin

yha bana masaLL anLatmaa Big GrinBig Grin senin yokLugunda bnde eski manitayLa görüştüm Big Grin özLemişiz birbirimizi biyerde oturup çay fiLan içtik maziden konuştuk birazzz Big Grin senin yokLugunu hissettirmedi bana yanii Smile
Ara
günahkeçisi
duyqushh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yha bana masaLL anLatmaa Big GrinBig Grin senin yokLugunda bnde eski manitayLa görüştüm Big Grin özLemişiz birbirimizi biyerde oturup çay fiLan içtik maziden konuştuk birazzz Big Grin senin yokLugunu hissettirmedi bana yanii Smile

sen eskisiyle ben yeniyle görüştüm Big Grin bak ödemiş olduk işte bebegm Big Grin dha ne istiosun Big Grin yne döndük birbirimze sonuç olarak olması gerekn oydu Big GrinBig Grin
Ara
duyqushh
günahkeçisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sen eskisiyle ben yeniyle görüştüm Big Grin bak ödemiş olduk işte bebegm Big Grin dha ne istiosun Big Grin yne döndük birbirimze sonuç olarak olması gerekn oydu Big GrinBig Grin

yha qitt bizim aşkımızz ilerlemezz böle olursaa Big GrinBig Grin sn manitaya filan eski dion ama hala arıoo görüşüozz bizz Big Grin bnde ikinize birden nasıl kontör yetiştircem diee ugraşıomm Big Grin
Ara
günahkeçisi
duyqushh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yha qitt bizim aşkımızz ilerlemezz böle olursaa Big GrinBig Grin sn manitaya filan eski dion ama hala arıoo görüşüozz bizz Big Grin bnde ikinize birden nasıl kontör yetiştircem diee ugraşıomm Big Grin

Big Grin ilerler sen böle mızkçılık yapmazsan tabi Big Grin knt kolay iş Big Grin sen onu düşünme Big Grin
Ara
çilekli cuklat
bennnnnnnnnnnnnnnnn (:
Ara
duyqushh
günahkeçisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big Grin ilerler sen böle mızkçılık yapmazsan tabi Big Grin knt kolay iş Big Grin sen onu düşünme Big Grin

yokk yha ben kaç gündürr seni forumlarda bekliorum sendeee gidionn başka kızlarlaa görüşüonnn Big GrinBig Grin adaletmii bu haksızlıkkkkk :'(:'(
Ara
günahkeçisi
çilekli cuklat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bennnnnnnnnnnnnnnnn (:

hoşgeldin sennnnnnnnnnnnnnn Smile
Ara
duyqushh
çilekli cuklat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bennnnnnnnnnnnnnnnn (:

tatLLımmm h.q Smile
Ara
günahkeçisi
duyqushh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yokk yha ben kaç gündürr seni forumlarda bekliorum sendeee gidionn başka kızlarlaa görüşüonnn Big GrinBig Grin adaletmii bu haksızlıkkkkk :'(:'(

ama ama ben gelincede sen olmuosun Big Grin bi bakıorum eski sewgilinle berabersinn ohh ne güzel hıh :pisik:
Ara
çilekli cuklat
hg bnm askımı goren oldumu :S kaybettım ufacıkın cocuku Tongue
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-29-2024, 12:45 PM