:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canı Sıkılanlar
günahkeçisi
duyqushh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:nie aramıza qirmek istemion hüseyin :S :S

dışlıyo bizi Big Grin begenmiyo ondan Big GrinBig Grin
Ara
*Asİ-yÜrEk*
duyqushh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:nie aramıza qirmek istemion hüseyin :S :S

Güzel güzel sohbet edin diye aranıza girip parazit yapmak bana yakışmaz.
Ara
duyqushh
günahkeçisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:dışlıyo bizi Big Grin begenmiyo ondan Big GrinBig Grin

:yikildim: doğrudur ikimizdn başka sohbet eden yokki baLım yha Big Grin
Ara
günahkeçisi
duyqushh Adlı Kullanıcıdan Alıntı::yikildim: doğrudur ikimizdn başka sohbet eden yokki baLım yha Big Grin

Big GrinBig Grin dışlandık bebegm grdün mü Big Grin tühh Big Grin

buarada cok kilolosunu ya formunu koruosun Big GrinBig Grin
Ara
günahkeçisi
*Asİ-yÜrEk* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Hoşbuldum nasılsınız?

iiyiz saol sen nasılsın
Ara
duyqushh
günahkeçisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big GrinBig Grin dışlandık bebegm grdün mü Big Grin tühh Big Grin

buarada cok kilolosunu ya formunu koruosun Big GrinBig Grin

bnmi kiloluyum yha Big Grin kilo almak için ne kadar ugraştım biliomusun sen :yikildim: aldım şimdide bu kiloyu korumaya çalışıom Big Grin
Ara
günahkeçisi
duyqushh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bnmi kiloluyum yha Big Grin kilo almak için ne kadar ugraştım biliomusun sen :yikildim: aldım şimdide bu kiloyu korumaya çalışıom Big Grin

ben sana bu kiloda kalma knusunda yardım edebilirm hayatım Big GrinBig Grin cok süper fizik hareketleri ögrendim doktorumdan ( doktrckta bayan cokta güsel oldugunu anladın sen Smile )
hem senden parada almam Big Grin
Ara
duyqushh
günahkeçisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben sana bu kiloda kalma knusunda yardım edebilirm hayatım Big GrinBig Grin cok süper fizik hareketleri ögrendim doktorumdan ( doktrckta bayan cokta güsel oldugunu anladın sen Smile )
hem senden parada almam Big Grin

:yikildim:fizik hareketlerine berabermi çalışcaz Big Grin
Ara
günahkeçisi
duyqushh Adlı Kullanıcıdan Alıntı::yikildim:fizik hareketlerine berabermi çalışcaz Big Grin

ben dizimi güçlendircem sende Big Grin formunu kurcaksın Big Grin olmazmı Big Grin
Ara
duyqushh
günahkeçisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben dizimi güçlendircem sende Big Grin formunu kurcaksın Big Grin olmazmı Big Grin

tamam oLur Big Grin şaka fiLan bi yanada dizin ağrı fiLan yapıomu :S Sad
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-19-2024, 06:11 PM