:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canı Sıkılanlar
dj_FoRzA
duyqushh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tamam kabuL ama :S qaLiba bnm uykum qeLdiii Sad Sad

HAdi iyi GEceLEr SANA kib a.eoBig Grin
Ara
günahkeçisi
duyqushh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tamam kabuL ama :S qaLiba bnm uykum qeLdiii Sad Sad

kuzular gibi hep birlikte uyuruz bizdeBig Grin
Ara
*Asİ-yÜrEk*

Tamam iyi geceler canım.
Ara
duyqushh
günahkeçisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kuzular gibi hep birlikte uyuruz bizdeBig Grin

yok yha 3 erkeğin içinde bn tek napcam bebişim yha :yikildim:
Ara
dj_FoRzA
günahkeçisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kuzular gibi hep birlikte uyuruz bizdeBig Grin

UYUrKEn BOYArıM sizi AMa HAberinİZ OLsunBig Grin
Ara
günahkeçisi
duyqushh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yok yha 3 erkeğin içinde bn tek napcam bebişim yha :yikildim:

biz yanyana yatarız sende boylamasına yatarsın bebegim Big Grin yada seni kşeye atarız bişey olmaz Big Grin
Ara
dj_FoRzA
günahkeçisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:biz yanyana yatarız sende boylamasına yatarsın bebegim Big Grin yada seni kşeye atarız bişey olmaz Big Grin

BEn SENi AYAKLArıMDa saLALrım OLMAssA Big Grin Ni,nnİYide KEçi OkUr Big Grin
Ara
sıla
hööööyyyyytt ablanız geldi Big Grin Big Grin
Ara
duyqushh
günahkeçisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:biz yanyana yatarız sende boylamasına yatarsın bebegim Big Grin yada seni kşeye atarız bişey olmaz Big Grin

:yikildim: yok siz 3 erkek beraber yatınn bnde orada yatacak bi yer bulurum heralde Big Grin
Ara
günahkeçisi
dj_FoRzA Adlı Kullanıcıdan Alıntı:BEn SENi AYAKLArıMDa saLALrım OLMAssA Big Grin Ni,nnİYide KEçi OkUr Big Grin

zaten ben ninni söylersem ne uyku kalır nede yatmaya keyif Big GrinBig Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-29-2024, 09:17 PM