:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canı Sıkılanlar
*Asİ-yÜrEk*
Eğer arkasından konuşmaya devam ederseniz devreye koruması olarak ben giricem ve bir daha söylemem.
Ara
duyqushh
günahkeçisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:melek we dedikodu cok anlamsız iki kelime Big Grin bence biz keçi we uyuz olarak kalsak dha ii olcak en azndan cmleler dha anlamlı olrBig Grin

haklısın çok mantıksız oluooo kötülük sizin içinize işlemiş Big Grin TongueTongue
Ara
dj_FoRzA
KEçi KAç KAA. KAç KoruMA deldi LEmBig Grin
Ara
dj_FoRzA
duyqushh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:haklısın çok mantıksız oluooo kötülük sizin içinize işlemiş Big Grin TongueTongue

qüNAhıMIzı AlMA YAa Big GrinBig Grin AAaa HAlbuki Çok iyi ÇocuKJLArız BizBig Grin
Ara
günahkeçisi
duyqushh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:haklısın çok mantıksız oluooo kötülük sizin içinize işlemiş Big Grin TongueTongue

işte bu günün en anlamlı cmlesiydi canımıniçisi Big Grin tebrik ediorum seni Big Grin Confusedmiley20:
Ara
günahkeçisi
kardeşim Big Grin bizm kötülügümüze kurban olsun o TongueTongue
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Dağılın rahat bırakın kardeşimi geliyorum haa rahat bırakın.icon8.gif
Ara
dj_FoRzA
günahkeçisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kardeşim Big Grin bizm kötülügümüze kurban olsun o TongueTongue

Ah Ahh BVilmiO ki Değerimizi Biz ÖLüMe GidiYorus DediğiN zAman Neden die soRAnLArdan DeğiLİz Ne zaaman DiyeNlerdenİz..

ALLah ALLahhh NE KOnusTum BeBig GrinBig Grin
Ara
günahkeçisi
*Asİ-yÜrEk* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Dağılın rahat bırakın kardeşimi geliyorum haa rahat bırakın.icon8.gif

sewenleri ayırmak olmaz Big Grin ben onsuz yapamam Big Grin
Ara
*Asİ-yÜrEk*
dj_FoRzA Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ah Ahh BVilmiO ki Değerimizi Biz ÖLüMe GidiYorus DediğiN zAman Neden die soRAnLArdan DeğiLİz Ne zaaman DiyeNlerdenİz..

ALLah ALLahhh NE KOnusTum BeBig GrinBig Grin

Biraz daha devam edersen bilirsin huyumu.
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 9 Ziyaretçi
  Tarih: 05-20-2024, 12:41 AM