:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canı Sıkılanlar
günahkeçisi
sıla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:gördüm gördüm Big Grin niye onunkinin tavşanı var da benimki çöpçü Tongue hıh Big Grin Big Grin

seninkininde çöp arabası war dha ne istiosun ki Big Grin bence şükretmelisin Big Grin taşwandan iidir Big GrinBig Grin
Ara
sıla
günahkeçisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:seninkininde çöp arabası war dha ne istiosun ki Big Grin bence şükretmelisin Big Grin taşwandan iidir Big GrinBig Grin

heee doğru araba var da kokulu Big Grin
Ara
günahkeçisi
sıla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:heee doğru araba var da kokulu Big Grin

parfüm parası wermessiniz işte Big Grin bak ii bi yön daha Big GrinBig Grin
Ara
sıla
günahkeçisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:parfüm parası wermessiniz işte Big Grin bak ii bi yön daha Big GrinBig Grin

tüüüü sana kardeş dedik bağrımıza bastık zorla kakalıcak necmiyi yaaa Tongue
Big Grin Big Grin
Ara
günahkeçisi
sıla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tüüüü sana kardeş dedik bağrımıza bastık zorla kakalıcak necmiyi yaaa Tongue
Big Grin Big Grin

ama ama ablacım ben seyden dolayı söyledim her sabah görüşebilmek için yoksa bn hiç kötülügünü ister miyim aa :O
Ara
sıla
günahkeçisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ama ama ablacım ben seyden dolayı söyledim her sabah görüşebilmek için yoksa bn hiç kötülügünü ister miyim aa :O

düşünceli kardeşim benim Smile ben çıkıyorum iyi geceler
msndeyim Wink
Ara
Mucahid
Selamünaleykum Yarin Dogumgünü olanlarin Dogumgününukutlar cenabi ALLAHtan uzun ömürlerdilrim
Ara
Resimler&Hayaller
herkese günaydınlar gününüz aydın sevinciniz bol olsun Smile bu cocuk şimdilik kacar Smile
Ara
çilekli cuklat
:'(
günahkeçisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tamam hayatım dikkat et yollarda kendine uçan halım yıkamadaymış yarın akşam alırım ben seni Big Grin
sende aeo muck muck Big Grin yarın görüşürüz Big Grin sii yuuu Big Grin

oyyyy oyyyy :yikildim: nan emre yoksunn nann:yikildim: gelde ascık makara yapalım ya :'(

gunaydın_kooo Confusedmiley17:
Ara
sıla
günaydııınnnnnn ben geldim höööööyt Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi
  Tarih: 05-19-2024, 04:46 PM