:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canı Sıkılanlar
sıla
кıумıк=) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ahahahayy Big Grin daha ne kadar büyicem Big Grin deve gibi oldum zaten Big Grin

uzayınca geçer demedim ki Big Grin büyüyünce dedim Big Grin
güzel devem benimBig Grin
Ara
kı@ymı@k=)
sıla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:uzayınca geçer demedim ki Big Grin büyüyünce dedim Big Grin
güzel devem benimBig Grin

Big Grin bende uzzadım demedim kiBig Grin yeter büyüdüm dedimm Big Grin
Ara
sıla
кıумıк=) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bekleyelim ablammmm Smile ben özlerim mukomu Smile

tamam güzelim sırf senin için bekliyoruz diyelim yeter ki sen özleme Big Grin
Ara
sıla
кıумıк=) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big Grin bende uzzadım demedim kiBig Grin yeter büyüdüm dedimm Big Grin

he sen diyon ki 18den ne bi eksik ne bi fazla böyle iyi ööle mi Big Grin
Ara
kı@ymı@k=)
sıla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tamam güzelim sırf senin için bekliyoruz diyelim yeter ki sen özleme Big Grin

az lafa bakk Big GrinBig Grin sen yeterki özlemeBig GrinBig Grin ablammm mcx.. Big GrinBig Grin
Ara
kı@ymı@k=)
sıla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:he sen diyon ki 18den ne bi eksik ne bi fazla böyle iyi ööle mi Big Grin

Big GrinBig Grin eksik olması zorda.. Big GrinBig Grin fazlalaşcak biliyom Big Grin ama ruhum kalsın yeter be ablam Big Grin
Ara
sıla
кıумıк=) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:az lafa bakk Big GrinBig Grin sen yeterki özlemeBig GrinBig Grin ablammm mcx.. Big GrinBig Grin

peki değiştiriyorum sen yeter ki üzülme Big Grin bu nasıl Big Grin
ama güzelim üzülürüm demedin ki ne deseydim Tongue
Ara
kı@ymı@k=)
sus kııızz Big GrinBig Grin dedim veya demedimm Big Grin sen uydur araya sıkıştır
Ara
sıla
кıумıк=) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big GrinBig Grin eksik olması zorda.. Big GrinBig Grin fazlalaşcak biliyom Big Grin ama ruhum kalsın yeter be ablam Big Grin

hehehehe senin ruhun yeter yavrummm Big Grin
Ara
çilekli cuklat
LAAAAAAAA bbennn geldım Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-19-2024, 04:45 PM