:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canı Sıkılanlar
Yorgun Yürek
s7e7v7e7n Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big Grin ozaman kahve borcun vardı bak canında sıkılmaz Big Grin
He doğru dedin Big Grin hemen yapayım ben kahveni nasıl olsun Big Grin
Ara
s7e7v7e7n
orta olsun sana zahmet bu arada şirketin bilgisayarını bozdum Big Grin
Ara
Yorgun Yürek
s7e7v7e7n Adlı Kullanıcıdan Alıntı:orta olsun sana zahmet bu arada şirketin bilgisayarını bozdum Big Grin
Ne zahmeti Tongue Big Grin hemen yapıyorum Smile

nasıl yaptın gene çağırmasınlar seni bu saatte Smile
Ara
s7e7v7e7n
Big Grin işelerimin birazını evden yaparım diye açık bırakmıştım bilgisayara baglanmıyorum yarına işim hazır yani Smile kahve içim teşekkürler
Ara
Yorgun Yürek
s7e7v7e7n Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big Grin işelerimin birazını evden yaparım diye açık bırakmıştım bilgisayara baglanmıyorum yarına işim hazır yani Smile kahve içim teşekkürler
trk_kahvesi.gif
Buyrun efem kahveniz Smile Rica efem Smile

yarına yine yoğun bir hafta ile başlıyacaksın yani neyse hayırlısı sen halledersin SmileSmile
Ara
s7e7v7e7n
Teşekkürler ellerine sağlık Smile seviyorum çalışmayı hafta başından yogun olmasını sevmiyorum Big Grin
Ara
Yorgun Yürek
s7e7v7e7n Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Teşekkürler ellerine sağlık Smile seviyorum çalışmayı hafta başından yogun olmasını sevmiyorum Big Grin
Afiyet Şeker olsun efem Smile
Çalışmak iyiyidir (:
pazartesiden nefret ederim bende nedense Big Grin
Ara
s7e7v7e7n
iyibir hafta olcak inş Smile öne yargıyla başlamıyoruz haftaya yoksa iyi bitmiyor Big Grin
Ara
Yorgun Yürek
s7e7v7e7n Adlı Kullanıcıdan Alıntı:iyibir hafta olcak inş Smile öne yargıyla başlamıyoruz haftaya yoksa iyi bitmiyor Big Grin
İnşaAllah Smile
peki peki başlamıyoruz yarın güzel bir gün olacak demi SmileSmile
Ara
s7e7v7e7n
inş. güzel birgün olmasa öyle kabul ederiz. hafta güzel tamamlansında 1 gunden birşey olmaz sanırım Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-19-2024, 06:50 PM