:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canı Sıkılanlar
sıla
günahkeçisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hem ben bulcam o damadı çok düzgün olmalı böle koca tr gezcem senin için Big Grin

saol güzel kardeşim zahmetli olcak biraz ama Big Grin
Ara
günahkeçisi
sıla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:saol güzel kardeşim zahmetli olcak biraz ama Big Grin

aaa ne zahmeti belkim merweye de bulurum bitane TongueTongue
Ara
sıla
кıумıк=) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yahu o değilldee Big Grin nerdeyse 1 yıllık üyeyimm Big Grin o activityy Big Grin %60 halaa yaa Big Grin mllet geliyor bi aydaa dolduruyor Big GrinBig Grin

ben de başarcam bunu Big Grin iddialıyım azmettim 1 ayda doldurcam Big Grin
Ara
günahkeçisi
sıla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben de başarcam bunu Big Grin iddialıyım azmettim 1 ayda doldurcam Big Grin

bu konudada sana destek werip Big Grin aynısından ypmaya çalışıcam Big Grin
Ara
sıla
günahkeçisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aaa ne zahmeti belkim merweye de bulurum bitane TongueTongue

he hazır bu yola başkoymuşken bak bana uymadı merveye o olmadı başkasına ama öncelik benim Big Grin
Ara
günahkeçisi
bu arada benim artık çıkmam gerek akşama tekrardan görüşmek üzere Big Grin aşkla kalın hoşçakalın aşkınız yoksada ben bulcam sizeBig Grin
Ara
sıla
günahkeçisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bu konudada sana destek werip Big Grin aynısından ypmaya çalışıcam Big Grin

teşekkür ederim kardeş dediğin böyle olur hep destek tam destek Big Grin
Ara
günahkeçisi
sıla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:he hazır bu yola başkoymuşken bak bana uymadı merveye o olmadı başkasına ama öncelik benim Big Grin

o kadar gserken onuda aradan çıkartırız bida aramaya gerek kalmazBig Grin
yok ilk sana bakcam baktım olmuyo merwe olmadı Big Grin kısmet artık Big Grin
Ara
sıla
günahkeçisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bu arada benim artık çıkmam gerek akşama tekrardan görüşmek üzere Big Grin aşkla kalın hoşçakalın aşkınız yoksada ben bulcam sizeBig Grin

güle güle kendine iyi bak bekliyoruz Big Grin
Ara
günahkeçisi
sıla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:teşekkür ederim kardeş dediğin böyle olur hep destek tam destek Big Grin

hohoyttt yaşasın kardeşlik yeppaaa :tey:
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-29-2024, 01:15 AM