:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canı Sıkılanlar
kı@ymı@k=)
al bendende o kadar Big Grin evleniiimm hemenn Big GrinBig Grin ne beklicem yahuu Big Grin
Ara
günahkeçisi
sıla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:güzelim girme o konuya şimdi valla evlenebilsem çok beklemicem zaten Big Grin yapacam hemen baksana yaş geçiyo Big Grin

sen bul bitane benim gibi bi dügün yaparız Big GrinBig Grin herkes senlenir Big Grin senin dügününe ozel oyunda oynarım ben Tongue
Ara
kı@ymı@k=)
günahkeçisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kaç yaşında istersin Big Grin onu söyle seçerken zor olmasın onu mu bunu mu diye beklemim Big Grin hulisi şaziye murtaza ismigül ne istersin :yikildim:

Allah ne verdiyse damatBig Grin
Ara
günahkeçisi
кıумıк=) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:al bendende o kadar Big Grin evleniiimm hemenn Big GrinBig Grin ne beklicem yahuu Big Grin

hatta size çifte dügün yapalım Big Grin
Ara
sıla
hadi sen bekle ben daha beklersem çocuk bana anane dicek Big Grin
Ara
günahkeçisi
кıумıк=) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Allah ne verdiyse damatBig Grin

ben sana en küçük boyunu getirim o zaman Big Grin en son gelen o ya Big Grin ondan Big Grin
Ara
günahkeçisi
sıla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hadi sen bekle ben daha beklersem çocuk bana anane dicek Big Grin

:yikildim: anane Big GrinBig Grin
Ara
kı@ymı@k=)
Big GrinBig GrinBig Grin dur yahu evlenmek için erken Big Grin aday bulana kadar bi 5 yıl geçer Big Grin çifte yok ablamı evlendirelim önce Big Grin

sen bebişi hazrlaa Big Grin yarınada mutlaka getir ..Big Grin azcıkk sevelimm Big Grin
Ara
kı@ymı@k=)
sıla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hadi sen bekle ben daha beklersem çocuk bana anane dicek Big Grin

ana ne dersee ana benim çocuğummm dersin Big Grin
Ara
sıla
günahkeçisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sen bul bitane benim gibi bi dügün yaparız Big GrinBig Grin herkes senlenir Big Grin senin dügününe ozel oyunda oynarım ben Tongue

he sen şimdi diyosun ki sen evlenene kadar ben ohooo iyileşir de oyun bile oynarım Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-29-2024, 03:51 PM