:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canı Sıkılanlar
fındık-s
casus021 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bazı durumlar vardır ki bu konularda içine girmek ve bazı şeyleri görmek zorunda kalıyorsun anlaya biliyormusun suana kadar kötü yola düsmedim fakat kötü arkadaslarım oldu

herkesin zaman zaman kötü arkadaşları olmuştur kimse hayatı yoz pembe yaşamamıştır ama önemli olan ailenden gördüklerinle kendi kendine vereceğin kararlardır
casus021
fındık-s Adlı Kullanıcıdan Alıntı:arkadaşlarını düzgün seç diye de annen mi sölicek sen kendin karar veremiyo musun doğru insanlarla arkadaşlık edip edememe konusunda
bazı durumlar insanın ne oldugu belli olmuyor iş işten geçtikten sonra anlasılıyor
Ara
webweled
ben qeldimm=) ßnm hiç düsqün erkek arkşm olmamştr=) hep arkmdn iş çewrmşlerdir =) ama hepsni zamanla arqma taqmşmdır =) ark fln salla xD arklıq basit bişi önmli olan dostluq sadıq olmaq=)
Ara
fındık-s
casus021 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bazı durumlar insanın ne oldugu belli olmuyor iş işten geçtikten sonra anlasılıyor

bi de bunlar ciddi konular aslında ama kusura bakma kendimi tutamıcam demişsin ya kötü yola düşmedim ama kötü arkadaşım oldu diye Big Grin
Allah kötü yola düşürmesin kardeşim Smile
casus021
fındık-s Adlı Kullanıcıdan Alıntı:herkesin zaman zaman kötü arkadaşları olmuştur kimse hayatı yoz pembe yaşamamıştır ama önemli olan ailenden gördüklerinle kendi kendine vereceğin kararlardır
kötü vardır birde kötütün kötüsü vardır ben bunu hem kendim gördüm hemde komsularımdan gördüm hatta bu konuda pisi pisine gidenler oldu sen sadece kötü olanı gördün kötütünün kötüsü görmedin
Ara
fındık-s
webweled Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben qeldimm=) ßnm hiç düsqün erkek arkşm olmamştr=) hep arkmdn iş çewrmşlerdir =) ama hepsni zamanla arqma taqmşmdır =) ark fln salla xD arklıq basit bişi önmli olan dostluq sadıq olmaq=)

ya canım benim dostluk sadık olmak anladım da diğerlerinden hiç bişe anlamadım azıcık anlaşılır yaz Smile
casus021
fındık-s Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bi de bunlar ciddi konular aslında ama kusura bakma kendimi tutamıcam demişsin ya kötü yola düşmedim ama kötü arkadaşım oldu diye Big Grin
Allah kötü yola düşürmesin kardeşim Smile
amin kendini ve yaradıcını biliyorsan o sana her zaman yardım eder sadece sen davanda samimi ol yeter degil mi fındı8k kardeşim
Ara
fındık-s
casus021 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kötü vardır birde kötütün kötüsü vardır ben bunu hem kendim gördüm hemde komsularımdan gördüm hatta bu konuda pisi pisine gidenler oldu sen sadece kötü olanı gördün kötütünün kötüsü görmedin

herkes kendi yaşadığını en kötü zanneder hem sen benim ne yaşadığımı ne gördüğümü biliyo musun ki öyle konuşuyosun
webweled
nse yha ben size acıqlarım zamanla bunları yazı içinde ösür dilerim alışkanlık aslında sitede türkçemizi koruma amaçlı bişeyler başlatsak ii olur ben baştan gönüllüyüm=)
Ara
fındık-s
casus021 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:amin kendini ve yaradıcını biliyorsan o sana her zaman yardım eder sadece sen davanda samimi ol yeter degil mi fındı8k kardeşim

evet benim de asıl söylemek istediğim o nefsine hakim olursan kim oluğunu bilirsen kendinden ve ailenden hiç bir şekilde utanmazsan annen dahil kimsenin sana müdahele etmesi karışması gerekmez Wink

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 6 Ziyaretçi
  Tarih: 05-19-2024, 07:30 PM