:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canı Sıkılanlar
fındık-s
casus021 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ana çocuga yön verendir örnek benim annem bize her şekilde yön verir ve karsı çıkardı ama hepte haklı çıkıyordu WinkWinkWink

tamam işte bak ne güzel dedin anne çocuğa yön verir örnek olur zaten biz akıllı birer çocuksak annemizin davranışlarını örnek alıp ona göre davranırız yok zaten içimizde yoksa annemiz ne dese boş Wink önemli olan hayırlı evlat olmak Wink
çilekli cuklat
heyttttttttttttt nan ben geldım Tongue
Ara
casus021
fındık-s Adlı Kullanıcıdan Alıntı:haklıyım di mi Big Grin
hem ben çocuk değilim 30 yaşını geçtim neyi yapıp yapmıcağıma karar verebilirim ama anne işte dayanamıyo karışıyo yine Smile
ben senin için demedim genel kullandım anlıyormusun sen olayı nasıl anladıgın önemli öyle degil mi
Ara
fındık-s
casus021 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:karterle alakası yok bunun aile egitimi ilgilidir birde çocugun arkadasları ile ilgili dir benim önceki arkilerimle şimdiler arasında daglar kadar fark var

arkadaşlarını düzgün seç diye de annen mi sölicek sen kendin karar veremiyo musun doğru insanlarla arkadaşlık edip edememe konusunda
casus021
çilekli cuklat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:fatıhhh nan sananeee bakımm Big Grin
dogru söylüyorsun banane
Ara
fındık-s
casus021 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben senin için demedim genel kullandım anlıyormusun sen olayı nasıl anladıgın önemli öyle degil mi

ben de genel olarak söyledim zaten aklı başında olursan annenin karışmasına gerek kalmaz demek istedim sen de pek anlamadın sanırım Smile
çilekli cuklat
casus021 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:dogru söylüyorsun banane

fatıhhh ska yaptımm canım sıkılıo saten
Ara
casus021
fındık-s Adlı Kullanıcıdan Alıntı:arkadaşlarını düzgün seç diye de annen mi sölicek sen kendin karar veremiyo musun doğru insanlarla arkadaşlık edip edememe konusunda
bazı durumlar vardır ki bu konularda içine girmek ve bazı şeyleri görmek zorunda kalıyorsun anlaya biliyormusun suana kadar kötü yola düsmedim fakat kötü arkadaslarım oldu
Ara
casus021
çilekli cuklat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:fatıhhhhhh gıtttt artık eflen Big Grin
bizde evlenmeye çalısıyoruz olmuoy olmuyor WinkWink
Ara
çilekli cuklat
casus021 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bizde evlenmeye çalısıyoruz olmuoy olmuyor WinkWink

nan ne mereklı olsun eflenmeyee yaaaaaa:hayir:
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-29-2024, 07:48 AM