:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canı Sıkılanlar
casus021
seni bilmem ama ben annenin karışmasından yanayım karışmayanlarıda gördük ona güldüm
Ara
çilekli cuklat
fatıhhh nan sananeee bakımm Big Grin
Ara
fındık-s
casus021 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bazı noktalarda karışılır ve annenin çocuguna karışmasından ileride çok sorunlar çıkıyor

bazı noktalarda tamam ama hayatının her anına da karışılmaz ki ama di mi Wink
casus021
ben fikrimi söyledim
Ara
çilekli cuklat
casus021 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben fikrimi söyledim

fatıhhhhhh gıtttt artık eflen Big Grin
Ara
çilekli cuklat
fındık-s Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bazı noktalarda tamam ama hayatının her anına da karışılmaz ki ama di mi Wink

haklısın canımmmm bnm Smile
Ara
fındık-s
casus021 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:seni bilmem ama ben annenin karışmasından yanayım karışmayanlarıda gördük ona güldüm

karışılmayanlara noluyomuş ki gördük diyosun o onların karakteridir herkes bir değil ya
casus021
fındık-s Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bazı noktalarda tamam ama hayatının her anına da karışılmaz ki ama di mi Wink
ana çocuga yön verendir örnek benim annem bize her şekilde yön verir ve karsı çıkardı ama hepte haklı çıkıyordu WinkWinkWink
Ara
fındık-s
çilekli cuklat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:haklısın canımmmm bnm Smile

haklıyım di mi Big Grin
hem ben çocuk değilim 30 yaşını geçtim neyi yapıp yapmıcağıma karar verebilirim ama anne işte dayanamıyo karışıyo yine Smile
casus021
fındık-s Adlı Kullanıcıdan Alıntı:karışılmayanlara noluyomuş ki gördük diyosun o onların karakteridir herkes bir değil ya
karterle alakası yok bunun aile egitimi ilgilidir birde çocugun arkadasları ile ilgili dir benim önceki arkilerimle şimdiler arasında daglar kadar fark var
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-29-2024, 05:20 AM