:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canı Sıkılanlar
fındık-s
üstad gelirsen ben buralardayım....
mertb77
insanlar insanlar demeyın bız ınsanlşar herzaman bırbırımıze muhtac oluyoruz bence kımse uzatmasın olayı duzgunce muhabbet edın ya
çilekli cuklat
mertb77 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:insanlar insanlar demeyın bız ınsanlşar herzaman bırbırımıze muhtac oluyoruz bence kımse uzatmasın olayı duzgunce muhabbet edın ya

mert sen ne karısıyon bız kavgade etmıyoruz sadece oelsıne yazıyorum bırbırımızede degıl Wink
Ara
mertb77
niye sacmalım gulay gercekler be yalanmı peki
mertb77
çilekli cuklat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:mert sen ne karısıyon bız kavgade etmıyoruz sadece oelsıne yazıyorum bırbırımızede degıl Wink

tamam gulay
çilekli cuklat
mertb77 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:niye sacmalım gulay gercekler be yalanmı peki

yalan dıl ama sen ne cok karamsarsın bea
Ara
mertb77
[quote=çilekli cuklat]yalan dıl ama sen ne cok karamsarsın bea[/

evet aynen ole oldum ne yapabılırmkı
mertb77
fındık-s Adlı Kullanıcıdan Alıntı:insanlar nedense hep dünyanın merkezinde olmayı seviyolar olmadıklarında da çekip gidiyolar bu işler böyle iki günlük tanıdığın ya da tanıdığını sandığın kişilerle ne paylaşır ki millet herşeyini anlayamıyoruuummmmmm
ben bu insanları da bu dünyayı da anlamadım .........

üstad nerdesin yaaa özledim muhabbetini Sad

evet haklısın sole ıkı gunluk tabnıdıklarınlada olmuyor eskı tanıdıklarınla oluyorda ne oluyor acaba dıme
çilekli cuklat
mertb77 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:[quote=çilekli cuklat]yalan dıl ama sen ne cok karamsarsın bea[/

evet aynen ole oldum ne yapabılırmkı

ınsanlar nasıl hıc bırseyı takmıyosa sende takmamayı denesen bnce cok ıı olursun Wink
Ara
mertb77
çilekli cuklat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:[quote=mertb77]

ınsanlar nasıl hıc bırseyı takmıyosa sende takmamayı denesen bnce cok ıı olursun Wink

takıyosun gulay sonucta kucumsencek bır sey degıl bu

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-29-2024, 04:57 PM