:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canı Sıkılanlar
Aşksı@z
speedy_girl Adlı Kullanıcıdan Alıntı:iYi Konu$Tur TecRüßeNi MüDüRüm SürçMe yapMaSın Big Grin
ßiz CaNaTTaKi ı$ıKTan ßaHseDiYoRuz GeLeCeÄži parLaK Big Grin parLıYor ı$ıÄžıNa GeLen GeLeNe Big Grin

Big GrinBig Grinhehe canattaki ışığı görüyorum ben çok güzel bakıyor çok güzel ifade ediyor karşısındaki güzel kızda o na keza.geleceği tabiki parlak olacak daha çok genç o tabiki sendeBig GrinBig Grin ama ben hislerimde hiç yanılmadım şimdide yanıldığımı düşünmüyorum. O ışık sendede var:Big GrinBig Grin bana olumsuz bişi dersen beni inandıramazsın inanmam zatenBig GrinBig Grin
Ara
speedy_girl
iNanMaK isTeDiÄžine iNanMaKTır seNinKisi MüDürüm Big Grin
Ara
CaNaT
Aşksız Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big GrinBig Grinhehe canattaki ışığı görüyorum ben çok güzel bakıyor çok güzel ifade ediyor karşısındaki güzel kızda o na keza.geleceği tabiki parlak olacak daha çok genç o tabiki sendeBig GrinBig Grin ama ben hislerimde hiç yanılmadım şimdide yanıldığımı düşünmüyorum. O ışık sendede var:Big GrinBig Grin bana olumsuz bişi dersen beni inandıramazsın inanmam zatenBig GrinBig Grin

Pehhhh Big GrinBig Grin bitirdin olayı yani sen iki dakkada Big Grin
Geçmişe yönelik tüm msj ları bir daha oku istersen Smile o ışığı sende göreceksin bendeki ışığı yani Big Grin
Ara
speedy_girl
aYNen CaNaT saNa KaTıLDım Big Grin
a$KSız ßir MuHaßßeTTir GidiYor öyLe Big Grin saYFaLaRı a$ınDır orDaKi ı$ıK aÇıK Big Grin
Ara
Aşksı@z
o zaman ben bişi anlamıyorumBig GrinBig Grin tamam dediğiniz gibi olsunBig GrinBig Grin ben bildiğimi yani hissetiğimi söylerim beni engellemeyinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
speedy_girl
enGeL oL KenDiNe a$Ksız Big GrinBig Grin
Ara
Aşksı@z
olıyımmı yaniBig GrinBig Grin ciddi ciddi tamam ben bişi demedim o zamanBig Grin
Ara
speedy_girl
$öyLe TaMamDır Big GrinBig Grin
Ara
Aşksı@z
siz öyle diyorsanızBig GrinBig Grin
Ara
speedy_girl
DeDiĞimiZ Gißi Big GrinBig Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi