:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canı Sıkılanlar
Aşksı@z
Günaydın arkadaşlar gününüz güzel işleriniz kolay kalbinizden sevgi Aşk cebinizdende paranız eksik olmasın
Ara
CaNaT
Günaydın Aşksız iyi dileklerin içinde ayrıca teşekkürler. Hem bugunkü hemde dünkü düşüncelerin içinde teşekkür ederim .... Baya baya teşekkür ederim yani hem sana hem speedye Smile
Ara
speedy_girl
GünaYDınLar Smile
saÄžoL CaNaT Smile
Ara
CaNaT
günaydın sana da nasılsın Smile
Ara
speedy_girl
HariKa SmileSmileSmile seNi sorMaLı dün yokTun ?
Ara
Aşksı@z
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Günaydın Aşksız iyi dileklerin içinde ayrıca teşekkürler. Hem bugunkü hemde dünkü düşüncelerin içinde teşekkür ederim .... Baya baya teşekkür ederim yani hem sana hem speedye Smile

Sevgili arkadaşım ben tanıdığım kadarıyla ifade etmeye çalıştım. öyle olmasaydın asla öyle söylemezdim ben seni öyle tanıdım öylede tanımak istiyorum.
böyle devam ne dersin canat.Big GrinBig GrinBig Grin

Günaydın Speedy hoş geldin sende.
Ara
speedy_girl
Ho$ ßuLDum Smile
NaSıLSın MüDürüm Big GrinBig Grin
Ara
Aşksı@z
Terşekkür ederim iyiyim sen nasılsın bakalım
Ara
speedy_girl
SüpeRRRRRRRRRRR Big Grin
Ara
CaNaT
Aşksız Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sevgili arkadaşım ben tanıdığım kadarıyla ifade etmeye çalıştım. öyle olmasaydın asla öyle söylemezdim ben seni öyle tanıdım öylede tanımak istiyorum.
böyle devam ne dersin canat.Big GrinBig GrinBig Grin

Günaydın Speedy hoş geldin sende.

aynen böyle devam yapımızda bu normalde oldugumdan çokta farklı değilim burdsa normalde daha az konusurum hepsi buu

Speedy dün dışarda işlerim vardı onun için buraya pek girme fırsatım olmadı. Akşama dogru işte bi ara oda çık kısa bakıp çıkabilidm sadece o kadar Smile Smile
Özledin beni biliyorum ama olsun Big Grin arada özlemek ii dir Big GrinBig Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi
  Tarih: 05-19-2024, 05:49 PM