:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canı Sıkılanlar
speedy_girl
Big Grin GörMüYor Musun maDaLyoNu Mu ? Big Grin
Ara
Yenemuko
speedy_girl Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big Grin ÇoK iyi DuYuYoRum Big Grin

sanırım görüyorum dicektin Big Grin
Ara
Yenemuko
speedy_girl Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big Grin GörMüYor Musun maDaLyoNu Mu ? Big Grin

işte ıspat bakın nasılda hava atıor Big Grin
Ara
speedy_girl
Big Grin Duy Duy yaZDıÄžıNı Da uNuTTun GaLißa maDaLYonSuzLuK iYi eTKi ßıRaKTı anLa$ıLan Big Grin
Ara
Yenemuko
speedy_girl Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big Grin Duy Duy yaZDıÄžıNı Da uNuTTun GaLißa maDaLYonSuzLuK iYi eTKi ßıRaKTı anLa$ıLan Big Grin

yoo unutmadım dikkatini ölçmek için öle yazdım ama sen o tuzağı anlamadın Big Grin
Ara
speedy_girl
Yenemuko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:işte ıspat bakın nasılda hava atıor Big Grin

A$Ksıza ßaßen YaZıLDı . Sen üsTüNe niYe aLıNıyorsun Ki $aMiL :hihiBig Grin
Ara
Yenemuko
speedy_girl Adlı Kullanıcıdan Alıntı:A$Ksıza ßaßen YaZıLDı . Sen üsTüNe niYe aLıNıyorsun Ki $aMiL :hihiBig Grin

üstüme alınmıorum cnm senin nasıl hava atığını belirtiorum Big Grin madalyon hava atıcısı Big Grin
Ara
speedy_girl
Yenemuko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yoo unutmadım dikkatini ölçmek için öle yazdım ama sen o tuzağı anlamadın Big Grin

nAßZa GöRe $eRßeT ßeNimKisi.KazDıÄžın KuYuYa sen Dü$Tün uYaNıK GeÇiNen Seni TongueBig GrinBig Grin
Ara
Yenemuko
speedy_girl Adlı Kullanıcıdan Alıntı:nAßZa GöRe $eRßeT ßeNimKisi.KazDıÄžın KuYuYa sen Dü$Tün uYaNıK GeÇiNen Seni TongueBig GrinBig Grin

kuyuya düşen belli madalyon hava atıcısı çık bakalım o kuyudan Big Grin
Ara
speedy_girl
Yenemuko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:üstüme alınmıorum cnm senin nasıl hava atığını belirtiorum Big Grin madalyon hava atıcısı Big Grin

ßaRiz CaNım aLınMaDıÄžın Big Grin
iÇine DeRT eTme Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 8 Ziyaretçi
  Tarih: 05-20-2024, 12:15 AM